Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Kdy bude moje Ragdoll si své dlouhé vlasy ?

Dlouhá , hedvábná srst je jedna vlastnost, která láká milovníky koček na milující , položil - back ragdoll . Ragdoll má jedinečný typ vlasů , které nemá mnoho podsady a je srovnatelná s králičí kožešinou v jeho měkkou texturou . Ragdoll koťata mají delší vlasy než krátké vlasy plemeno koťata , ale to nenístejné délky , že jejich dospělé vlasy budou . Je čas bere

rozkošný ragdoll dítě pravděpodobně se podobá pampeliška pryč na osivo : jen jeden jemný obláček chmýří . Můžete si rozhodně říct, že to budedlouhé vlasy kočka, ale ne zadržte dech čekání na to, aby se to stalo . I když vaše Ragdoll kotě srst začne podobat dospělým srst v době, kdy je orok starý , se jeho srst nedosáhne svého plného luxusní zralosti , dokud je to asi 3 let .
Klipart Non - prolévání Kočka Mýtus

Možná jste slyšeli , že i když jsou dlouho - haired kočky , Ragdoll neshodí . Kabáty ragdoll kočky jsou neobvyklé , aletextury a snížená podsada nevedou Ragdoll z úplně ubývání . Na druhou stranu , oni shodili méně než u jiných dlouhosrstých plemen a jejich srst není podložka tak snadno .
Grooming Váš Ragdoll

před i po vaší ragdoll dlouhý vlasy rostou v , nebudete muset trávit tolik času, kolik péče mu , jako byste s jinou dlouhosrsté plemeno , jako bysteperský . Po kartáčování týden jeminimum pro udržení uvolněné vlasy z vaší kočky a mimo nábytku , ale budete pravděpodobně zjistíte, že vaše kočička těší pozornosti a kvalitní čas , který strávíte s ním , když ho ženicha . Pokud budete mít čas , bude vaše ragdoll přivítá denní grooming sezení , zvláště pokud jste si ho zvyknout na to jako kotě . V 2013 " Cat chovatelé asociace Kompletní Cat knihy , " Mordecai Siegal doporučuje přivyknout vaše ragdoll kotě péče pomocí ocelových hřebenem během mazlit zasedání , střídavě tah na hřeben s tahy z vaší ruky .

Ostatní Ragdoll Milníky

můžete očekávat, že příznaky vaše ragdoll koťátko je splatné od okamžiku, kdy si ho přinesete domů , dokud se jeho srst je dospělý ve věku 3 . Když je 3 měsíce starý , budešedo- modré oči začnou měnit jeho dospělosti barvu očí ,odstín modré se mohou dále prohlubovat , dokud je to asi rok starý . 3 -měsíční ochranná známka je také , když se vaše kotě začnou ztrácet své mléčné zuby a dostat své dospělé zuby dovnitř Co se týče barvy kabátu , bude plně založena v celé své kráse v době, kdy je 2. .

Copyright © www.421948.com