Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Jaké jsou příčiny poskakoval Tail Koťata

? Normální , zcela vyvinutá kočky mají délku ocasu asi 10 palců , které obsahují mezi 21 a 23 obratlů . Bobtailed koťata mají genetickou mutaci, která způsobuje, že je vypadat jinak než jejich plně sledoval protějšky . Ocasy bobtailed koťat se pohybuje od prakticky vůbec nic na plných 10 palců s zalomený nebo zatočený vzhled . Existuje celá řada faktorů, které mohou vést kotě mít bobtail . Genetická mutace

Bobtailing jegenetická mutace, která se vyskytuje v některých koček bez ohledu na plemeno , umístění a rodičovství . Vzhledem k tomu, že jemutace , může jedna nebo dvě koťata z vrhu mají bobtail , zatímco jiné z téhož vrhu mají normální ocasy . Bobtailing dochází náhodně po celém světě kočičí populace . Bobtail mutace někdy dojít s jinými skeletu a defekty neurální trubice , jako je rozštěp páteře , ačkoli mnoho mutantní bobtailed koťata jsou bez zdravotních problémů .
Charakteristiky chovu

bobtail je součástí plemene charakteristiky nebo normy u některých koček . Některé bobtail plemena byli chováni po generace k dosažení konzistentní bobtail vzhled , zatímco jiní se vyvinula v důsledku přirozeného výběru . Highlander kočky , Karellian bobtail , americký bobtail a Manx kočky jsou identifikovatelné podle jejich krátký , poskakoval ocasy . Americký bobtail a Karellian bobtail plemen vyvinut s malý k žádné rušení od lidí a chovatelů vybrat jednotlivé kočky , které zobrazují silný sklon nést na bobtailed genů .

Nehod a chirurgie

náhodného zranění nebo úmyslné zneužití může způsobit bobtailed vzhled u koček . Trauma do kostí , vazů a citlivé tkáně v kočičí ocas může způsobit zálomek vzhled nebo způsobit ztrátu některé nebo všechny kočičí ocas . Chirurgická změna může také dát kočkám o bobtail v podobným způsobem jako dokovací ocas psa . Chirurgická úprava se obvykle provádí pouze ze zdravotních důvodů - jako je tomu s nádory nebo infekce
Stížnost

Některé poskakoval ocas koťata jsouvýsledkem zneužití . . V 2008 týrání zvířat případě ,Pennsylvania žena, byl obviněn pro změnu vzhledu vrhu koťat . Kromě piercing uši a dalších částí těla ,žena zabalená pevně elastický pásek kolem koťata ocasy povzbudit je, aby spadnout , aby se jim pohupovaly ocas vzhled .

Copyright © www.421948.com