Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Nejčastější Kitten Plemena

Kočky jsou ve skutečnosti častější než psi v Americe , a více lidí je jako mazlíčky . Stejně jako u psů , z nichž nejčastější jsou smíšené plemena . Mnoho lidí si neuvědomuje , nicméně , že tam jsou vlastně tři různé " plemena " smíšených plemen . Navíc , jeden konkrétní plemeno čistokrevných koček je označen jako nejvíce populární asociace Cat chovatel je . Domácí krátkosrstá

domácí krátkosrstá jekočičí ekvivalent mutt . Jsou to smíšené chovy . Pokud máte nebo jste někdy měl kotě , je velká šance , že je nebo byldomácí krátkosrstá . Podle Animal Planet v Cats 101 , jsou " plodné chovatelé , " a tam je 80 milionů domácích krátkosrstých koček ve Spojených státech .
American Shorthair

Toto plemeno přišel více než na lodi Mayflower pro hubení hlodavců . Je to jeden z nejlepších mousers na Zemi . Americká krátkosrstá kočka může být vystopován k Římanům , kteří ji v 10. století přinesli do Evropy . I oni jsou smíšené plemena . Existuje více než 80 druhů a barevných vzorů z nich .
Domácí House Cat

Dvacet jedna procent amerických domácností mají kočky domácí , a 35 procent má dva nebo více . Oni také za předpokladu, deratizace na původních kolonistů a jsou také smíšené rasy. Podle Cats 101 , oni přicházejí v bohaté škále barev a vzorů srsti .
Persian

Podle asociace Cat milovník je ,perský jenejoblíbenější čistokrevná kočka . Toto plemeno se vyskytuje v hieroglyfy z roku 1684 př. nl Mají velké , kulaté oči , dlouhé, plynoucí kabáty a příjemné , láskyplný osobnosti . Tato kombinace krásy a sladkosti z nich dělánejoblíbenější plemeno .

Copyright © www.421948.com