Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Typy ocas japonské bobtail

japonský bobtail jechléb kočka pojmenovaný a známý pro svou atypickou pohupoval ocasem , vyplývající z genetické mutace způsobené recesivní gen . Ačkoli pocházející z Dálného východu , jsou nyní chováni a žijí po celém světě . A i když by se dalo moci vybrat japonský bobtail z lineup kvůli jeho podpisu ocas , žádné dvě nejsou stejné , stejně jako otisk prstu . Krátké vlasy a dlouhé vlasy Typ

Japonský bobtail kočky se chovají a lze je nalézt v krátké i dlouhé vlasy formy . Srst na ocasu může být buď krátký nebo dlouhý . Kdyžspecifický kočka má velmi střapatou srst , to je docela možné, žejedinečný tvar ocasu může být obtížné poznat , za jeho velikosti nebo tvaru .
Tail Délka

délka od špičky ocasu k povrchu hýždí japonské bobtail se nikdy být delší než 3 cm. Nicméně , to neznamená , že ocasy všechny z nich bude měřit přesně tuto délku . Ve skutečnosti , je to výrazně kolísá , a každá jednotlivá kočka bude mít jedinečnou velikost ocas . Některé ocasy bude silnější než ostatní .
Tail Směr

směr ocasní body, tváře nebo vleče není důležité a bude značně lišit . Některé vůle bob svisle tak, abyšpička povede přímo vzhůru , zatímco jiní budou mítocas skloněn dolů . Většina bude provádět jejich ocasy ve směru někde mezi těmito končetin .
Tail Flexibilita

Vzhledem ke genetickým faktorům , ocasy japonské bobtail může být buď pružná nebo zcela tuhý . Některé kočky se svištění a houpat se jejich ocasy při chůzi . Ostatní " zůstane pevný a vzpřímený . Opět platí, že žádné dva ocasy jsou shodné pro toto plemeno , a možnosti pro tvar a vlastnosti ocasu jsou neomezené .

Copyright © www.421948.com