Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Jaké typy kočky mají modré oči

? Oči kočky jsou nejčastěji odstíny žluté nebo zelené . Čistokrevná kočky mají často hlubší zelené nebo měděné oči . Méně časté jsou modré oči kočky . Zatímco tam neníspecifický gen, který určuje barvu očí kočičí kočky s některými srst barevných genů je větší pravděpodobnost, že modré oči . Špičaté Kočky

Kočky s lehkou barvou těla a tmavší barevné tlapky , tvář a ocas jsou nazývány " ukázal " kočky . Špičaté kočky mají vždy modré oči . Siamské kočky se vždy ukázal , a to jejediné plemeno , které bude mít vždy modré oči . V rámci plemene , tam jsou variace v barvě očí . Například , mohou oči Seal Point siamská býttemně modrá odstín , zatímco ti z Lilac Point siamské jsou obvyklesvětlejší , šedivý odstín modré .
Bílých koček fna prodej

Kočky se zcela bílou srstí často bude mít modré oči . Kočka s dominantní bílou srst barevných genů může mít buď modré nebo oranžové oči , zatímcoalbín kočka může mít buď modré nebo růžové oči . V některých případech ,zcela bílá kočka bude mít bílým stříkáním gen ( viz níže ) , což má za následek " podivných očí " ( jeden modrý a jeden zlaté nebo zelené ) .
White Spotted Kočky

kočka s bílým stříkáním genu (například " smoking kočka" ), mohou mít modré oči , nebo v některých případech liché oči . Kdyžbílá špinění genu postihuje obě oči ,kočka bude mít modré oči , kdyžgen ovlivňuje pouze jedno oko ,kočka bude mít divné oči
Blue- Eyed Cat poruchy
< br . >

Kočky s modrýma očima, někdy bude vizuálně či sluchově postižené . Studie na Vanderbilt University zjistili, že siamské kočky často mají méně ostré vidění než u jiných koček , které odpovídalo na nižších úrovních pigmentu v jejich barvě očí . Z tohoto důvodu , siamské kočky mají tendenci být méně aktivní v noci . Kočky s dominantní bílou , nebo bílá špinění genu mohou trpět genetickou hluchotu . V kočky s bílým stříkáním genu , hluchota obvykle se vyskytuje v uchu ( y) , jíž se špinění. Protože toto,kočka s podivnými očí může být hluchý do ucha , která je na stejné straně jeho hlavy jako jeho modré oči .

Copyright © www.421948.com