Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Co jí Bobcat

?Bobcat je Severní Amerika je nejrozšířenější druhy volně žijících koček . Vyskytují se jako daleký sever jak jižní Kanadě a jako daleký jih jak severní Mexiko . Obvykle ,dospělý bobcat je dvakrát tak velký jako normální domácí kočka a je impozantní dravec pro jeho velikost . Dokonce tak ,bobcat má nepřátele, které jsou více než schopné zabíjet a jíst je . Mountain Lion

Standing o dvojnásobek výšky a hmotnosti přes 100 kg. více než Bobcats , jejich vzdálený bratranecpuma je mezi svými hlavními predátory . Méně rozšířené než menší rysa , dva druhy stále sdílejí hodně stejném rozsahu . Puma oba stonky a přepadne svou kořist , často dispečink zvířata se kousnout do zadní části krku , uvolňuje ji a způsobuje ochrnutí , pokud ne okamžitou smrt . Ačkolipuma by pravděpodobně raději kořist , jako je jelen , Bighorn ovce nebo malé hlodavce ,náhodné setkání s rysa nabízí potenciální jídlo .
Vlci

Sdílení část severní rozsahu Bobcat je , šedé vlci jsou obasoutěžící adravec kočky . Vlci jsou mnohem větší , převažují malé kočky od více než 100 liber. a měření téměř dvojnásobnou délku . Vlci většinou loví ve smečkách , a tak většina každé zvíře jemožné jídlo pro hladové vlka. Přednostní kořistí vlků se skládá z velkých savců , jako jsou jeleni , stejně jako menších zvířat, jako hlodavců , plazů, ptáků a ryb .
Coyote

menší bratranec vlka , kojoti jsoutrochu větší, než Bobcats . V průměru ,kojot je 20 liber . těžší , o pár centimetrů vyšší a několik centimetrů delší . Je nepravděpodobné,kojot , aby mohli lovit dospělého bobcat , protože by riskoval hodně škody na sebe . Bobcat koťata vlevo sám , nicméně , jsou ohroženy z kojota , který bude trvat téměř jakýkoli potenciální potravu . Coyotes jsou rozšířené po celých Spojených státech a často sdílejí stejnou lokalitu jako Bobcats .
Golden Eagle

rostoucí na 3 noh na délku a dosahující asi 15 liber. , golden Eagle může sám být ohroženy dospělého rysa . Zranění nebo nic netušící ptáky na zemi by mohla padnout za oběť kráčející kočka . Orel , nicméně , i když to není dostatečně velká , aby se pokusila vzít dospělého , bylo známo, že se domácí kočky a určitě přepadnout a vzít malý bobcat kotě , pokud dostanou šanci . Přednostní kořist orlů obsahuje malé pozemní savce, ptáky a plazy .

Copyright © www.421948.com