Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Jaký typ kočky nemají Bouda Lot

Existuje jen velmi málo koček , které nemají přístřešek hodně chlupů; ? Někteří z těch, které nemají jsou téměř bez srsti . Mohou být šokující vidět, když většina lidí jsou zvyklí na pohled na chlupaté hairballs . Ale oni existují , a pro mnoho lidí s alergií , kteří by rádi na kočku , mohou být jenideální volbou . Většina bezsrsté kočky skutečněslabý dolů na slupce . Tam jsou také některé krátké vlasy, kočky, které nemají přístřešek hodně . Sphynx Kočky
Sphynx kočky mají cizí vzhled o nich .

Sphynx kočka nebude ronit hodně vlasů , protože to má velmi málo na špičkové úrovni . To přece má vrstvu jemného peří , které pokrývá její tělo . Syphnx kočka jevýsledkem přirozené mutace, která poprvé došlo v roce 1966 v Kanadě . To může vypadat zranitelné, protože jeho blízko- nahotě , ale je tosilný a robustní středně velká kočka . Je také neobvykle pro kočku , má potní žlázy , což způsobuje její kůže mění barvu . Tak, oni musí být pravidelné koupele .
Peterbald Kočky

Peterbald kočka byla vytvořena v roce 1994 křížením Don Sphynx kočka a orientální krátkosrsté kočky. Peterbalds může být plešatý a byl poprvé chován v Petrohradě v Rusku , protojméno . Zatímco někteří Peterbalds jsou zcela bez srsti , některé jsou pokryté krátkou dolů názvem stáda , některé mají velmi krátké vlasy , asi čtvrt palce dlouhé , která se nazývá velur , a některé mají kudrnaté a drátovitá srst . Peterbald kočky, které mají vlasy se pomalu ztrácejí vlasy .
Don Sphynx

Don Sphynx , nebo Donskoy , jejen bezsrstá kočka, která je zcela bez srsti protože gen, který způsobuje, že tato mutace je dominantní . Z tohoto důvodu , to rozhodně nebude prolévat žádnou vlasy . To může vypadat podobně jako Sphynx kočky , ale oni jsou různá plemena . Tyto kočky to pot , takže je třeba otřít denně a koupali často . Oni také mají vysoký metabolismus , takže vyžadují zvláštní jídlo .
Devon Rex

Devon Rex kočka , která pochází z Anglie , je považováno zahypoalergenní kočka . Jeho srst může přijít ve dvou variantách : rexed , což znamená, kudrnaté , nebo jemnou srst, která vypadá a cítí se jako semiš a může mít holé skvrny . Devon Rex se vrhnout vlasy , ale to není příliš patrné .

Copyright © www.421948.com