Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Jak zjistit, barev, tříbarevné kotě je

Tabby koťata přicházejí v různých plemen , velikostí , tvarů a barev , ale všechny z nich mají vzor pruhy na svých kabátů . Ať už dlouhé vlasy nebo krátké vlasy , mourek koťata mají tužkou , stejně jako linky na obličeji , označení jako oční linky kolem očí a mourovatá "M" na čele , v závislosti na webových stránkách Kočičí Fanciers . Můžete si prohlédnout vašeho kotěte kabát určit jeho barevný vzor a hlavní barvy , řádně zaregistrovat se čistokrevné sdružení nebo skupiny , nebo jen pro své vlastní znalosti . Pokyny dovolená 1

Podívejte se na chlupy na špičce ocasu nebo pruhy kotěte , oba stejné barvy , určit jeden ze svých hlavních barev . Tyto vlasy se objeví většinou pevné látky v barvě , pokud se na ně podíváte pozorně . Barva těchto chloupků , a to buď černé , šedé ( nebo modro- šedá ) , oranžová ( také volal červená) nebo smetany , se může lišit v odstínu . Zápas jedna z těchto barev tak přesně, jak je to možné .
2

Zkontrolujte, zda vaše koťata aguti vlasy , také volal" základní barva " vaší kočky . Světlejší nebo odlišné barvy než je barva pruhů vašeho kotěte , tyto vlasy pokrývají většinu vaší kočky . Každá z těchto vlasy obsahují střídavě pruhy světlého a tmavého zbarvení , stejně jako vlasy králíka nebo veverku . Podívejte se na hlavní barvu tohoto vlasy , které se velmi liší od kotěte až kotě , aby se zjistilo druhou barvu vaší kočky .
3

Vezměte si dvě barvy, určit hlavní popis barvy Vaší kočky . " Brown tabby " má černé pruhy na hnědém nebo šedém pozadí barvy . " Blue tabby " má šedé pruhy na šedém nebo buff základní barva . " Red tabby " má oranžové pruhy na krém základní barva . " Krém mourovatá kočka " má světle krémové pruhy na smetaně základní barva . " Silver tabby " má černé pruhy na světle základní barva s bílými kořeny . Všimněte si, žev kategorii stříbrné tabby mohou obsahovat modrá stříbrná , červená černá, nebo krém stříbro , v závislosti na barvě pruhů , pokud se liší od černé .
4

Poznámka barevný vzor svého tabby , spolu s jeho barvou , pro konkrétní popis . Makrela mourovaté kočky jsou tenké , rovnoběžné pruhy , které běží po jeho stranách . Mramorovaná se tučně , krouží vzory na bocích . Tečkování má skvrny na jeho stranách . Zaškrtnuto mourovatá kočka nemá skvrny nebo pruhy na stranách , ale mají mourovatá označení na jeho tváři a aguti chlupy na těle .
5

Podívejte se, zda vaše kotě má nějaké skvrny bílé na jeho kabát . Pokud je vaše kočka má velké skvrny bílé , přidat " a bílá " , aby jeho barva popisu . Například , pokud váš " červený mramorovaný " má velké skvrny bílé , byste popsal to jako " červená tabby a bílé . " Malé skvrny mohou vyžadovat , abyste seznam jako součást vaší kočky barvách , jako je malá náplast na hrudi , s názvem" medailonek ", bílá na tlapách , tzv. " palčáky ", nebo malé bílé skvrny na břiše , s názvem " tlačítka ".
6

Seznam tabby koťata s většinou bílé na jejich srsti buď jako " bicolor " ( half - bílá ) , " harlekýn " ( většinou bílá s náplastí mourek barvy ) nebo " van " ( bílá se skvrnami mourek barvy na hlavě a ocasu ) . Pro koťata s náplastí obou tabby vzoru a bílé , seznam jako " opravenou mourek a bílé . "

Copyright © www.421948.com