Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Mainská mývalí kočka Odrůdy

Mainské mývalí kočky jsou označeny jejich velikosti . Ceněné pro jejich společenský způsob , oni jsou známí jako jemné obři domácích koček . Samci váží mezi 13 a 18 liber. Vzhledem k tomu , že jsou tak velké , Mainské mývalí jsoujedním domácí plemeno kočky , které mohou trpí dysplazie kyčelního kloubu ,onemocnění obvykle nacházejí ve velkých psů . Jsou označeny jejich chlupatého kabátu a chomáče srsti na uších a nohou . Srst , která je chrání před studenými New England zimy , může přijít v široké škále barev . Existuje jenmálo druhů nátěrů , které zabraňují mainských mývalích koček z účasti na výstavách . Tabby

Mainské mývalí kočky se objevují ve všech odrůd tabby barevných nátěrů s výraznými pruhy tmavší kožešiny obalu kolem kočky ramen , hrudníku , těla a nohou . Tabby kabáty v Maine mývalí patří klasické značky , jako je hnědý klasika , červená a modrá klasické klasické s makrel . Ubíhaly mourek kabáty , které často postrádají tmavé pruhy po celém těle , také zobrazí v Mainské mývalí . Chovatelské sdružení pozná mourovatá Mainské mývalí , i když mají bílé smíšené ve svém kabátu nebo převážně bílé pláště s některými tabby znaky .
Solid Barvy

Solid - barevný Mainská mývalí kočka kočky mohou být černé, bílé , modré nebo smetany . Pokud jsou tyto kočky jsou k účasti na výstavě , nemohou mít žádný bílý kolem bradou nebo rtů . Jedná se o disqualifiers ve všech významných výstavách
bicolors

dvoubarvý Mainské mývalí kočky se dodávají ve dvou odstínech : . Bílé a další solidní barevné . Tyto ostatní barvy jsou černá, červená , krém a modré . Obě barvy by měly být ve velkých náplastí , pokud je kočka show kočka . Pokud má kočka tlačítka nebo malé skvrny barev , spíše než velké skvrny , nebude nárok prokázat .
Multicolors

Mainské mývalí kočky mohou zobrazit několik různých barev jejich kabáty . Želvoviny srst má červené , hnědé a černé odstíny . Kaliko srst má červené a černé odstíny v něm . Oba želvoviny a kartounů Mainské mývalí také mohou mít velké swaths bílé v nich .

Ostatní odstíny

Ostatní kabáty nalezené v mainské mývalí kočky patří kouř , který zahrnuje odstíny modrá a černá , které kombinují v zakouřeném vzhled . Mainská mývalí s kouřovou srst může mít skvrny bílé srsti . Další kouřové vrstvy mohou mít prvky červené nebo hnědé s nimi .

Copyright © www.421948.com