Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Barmská kočka Informace

Barmská kočka plemene , také známý jako Cu kočky ve svém rodném kraji , byly po jihovýchodní Asii po celá staletí . To je věřil , že barmská jsou potomci plemene uctívané v barmských chrámů je provedení bohů . Dnes , dva druhy existují , Evropská barmská a současné barmský . Evropští Barmánci mají užší čenichy a mírně užší hlavu . Moderní Barmánci mají širší čenich a širší , kulatější hlavu . Barmský jsou velmi vyhledávaným kočky , díky jejich atraktivnímu vzhledu a přátelskou osobnost . Historie

staletí barmských koček žili v Barmě , Thajsku a Malajsii . V Anglii v pozdních 1800s oni byli známí jako čokoláda siamské , ale nakonec vymřeli . V časných 1930muž jménem Dr. Joseph Thompson San Francisku získal ořech - hnědé ženské barmské z Barmy . Pojmenoval ji Wong Mau . The Cat milovník asociace ( CFA ) poznamenává: " Skrze šlechtění na siamské , bylo zjištěno, že barmská jezřetelný plemeno světlejší koťata byly občas vyrobeny a nakonec američtí chovatelé požaduje uznání od CFA těchto " zředěné " barvách ; . První , jako další plemeno s názvem malajský , později jako zředěné rozdělení Barmánců . "
zdraví

Podle Americké společnosti pro prevenci krutosti na zvířatech , it předpokládá se, že vykastrovaný muž barmské kočky mohou být geneticky náchylní k rozvoji šťavelanu vápenatého kameny , které jsoudruh kamene močového měchýře .

koťata

barmské koťata jsou velmi živý , ale jsou považovány za neohrabaný jako koťata s odvážným straně . Mohou se naučit různé triky , pokud jim představen v mladém věku , protože růst bude velmi inteligentní .
Vzhled

barmský jsou těžké pro jejich velikost . Mají krátkou , jemnou , lesklou srst, která obvykle vyžaduje minimální péče. Navíc , oni jsou známí pro své velké , kulaté oči . Podle Národní aliance barmské chovatelů , as , jejich oči se pohybují ve zbarvení od žluté do zlatě . Samci jsou velké , zatímco ženy mají tendenci být lahůdka a delikátní . Sable , šampaňské , modré a platina jsou čtyři barvy uznávané CFA .
Osobnosti

Barmská jsou často považována za psa-jako charakteristiky . Podle CFA , " Barmská jsou extrémně lidi - orientovaný , jejich osobnosti jsou téměř pes -jako v tendencí stínu svého majitele a touhu dávat a přijímat lásku . " Mají tendenci být odchozí a laskavý . Samice jsou zvědavé a aktivní , zatímco muži jsou více poslušný a raději salonku kolem .

Copyright © www.421948.com