Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Informace O Chausie plemeno kočky

Chausie kočky jsou štíhlé , atletické exempláře, které jsou hybridy jiných plemen . Tyto exotické kočky jsou i sportovní a láskyplný, a může velmi unikátní , i když náročné , domácích mazlíčků . Historie

džungle kočky , poprvé použité v Egyptě jako lovecké kočky , jsou předky moderního Chausie kočky . Egypťané mumifikované kočky džungle , které můžete vidět v mnoha svých soch a nástěnných maleb . Chausie kočky jsou menší , Tamer verze těchto velkých koček , a byly selektivně chováni a domácký , aby se příslušné domácích mazlíčků .
Vzhled

Chaucie kočky jsou menší než jejich divocí předci , ale jsou stále velké ve srovnání s ostatními domácími domácích koček . Jsou velmi vysocí , mají dlouhé těla a ploché strany , a jsou považovány za vznešený . Jejich tváře jsou dlouhé a tenké , s velkýma očima a ušima , které připomínají panterů . Chaucies mají krátké kabáty - . Hnědé zaškrtnout mourek , solidní černá nebo černá zaškrtnuto mourek

osobnosti

Chausie kočky jsou loajální , aktivní a milující . Jejich pouto rychle právy jejich vlastníků a může se stát stálými společníky . Jejich chov vedla k vysokým úrovním inteligence , a tyto kočky mají tendenci být chytří zloději a plíží . Chausie kočky často naučí otevřít dveře a vestavěné skříně , a oni milují být součástí rodinné aktivity .
Úvahy

Chausies jsou velké , atletický a velice aktivní . Oni vyžadují hodně pozornosti a cvičení . Domácnosti , které nemohou nabídnout tyto věci , nebo nemají dostatek prostoru pro velké kočky , by měly přijmout více tradiční domácí kočka .
Zajímavosti

Některé Chausie kočky zdědí 3/4 ocas z divoké džungle kočky . Chausies také může pěstovat chomáčky chlupů na špičkách uší jako některé divoké kočky dělat . Brzy generace Chausies ( blíže svým divokým předkům v genetice ) mají silnější osobnost než Chausies pozdě generace .

Copyright © www.421948.com