Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Blue Point Cat Informace

Body se vztahuje na tmavé barvy na uši , obličej, ocas a nohy kočky s bledě těla . Barva bodů se může měnit od černé do červené tabby , ale jeden z nejpopulárnějších bod barev je modrá . I když tzv. modré , body jsou obvykleodstín šedé , i když někdyšedá se zdá , že má modrý nádech . Mnoho plemen koček mají modré body . Spekulace

To je neznámo jak starýmodrý bod barevný vzor je u koček nebo tam, kde se původně objevila v tomto zbarvení . Nejstarší plemeno koček s modrýma bodů jesiamská . To je se domníval , žesiamská byl zodpovědný za zavedení bodového barevný vzor pro všechny ostatní plemena koček , v souladu s " ASPCA Kompletní průvodce pro kočky . "
Chovy

plemen koček , které umožňují modrý bod barevný vzor patří siamské, balijské , je Birma , himálajské , ragdoll , exotické krátkosrstá, colorpoint , Javanese , na Tinkinesethe sněžnice kočku a orientální dlouhosrstá . Bezsrsté nebo převážně holé plemena , jako je například Sphynx a Ruskou Peterbald použity siamské v původním plemene skladem . V těchto koček , modré body mohou býtměkké sametové povyk , nebo modrý špičatý kůže . Křížení kočky z některého z těchto plemen může také ukázat, modrý bod vzor .

Variace

množství a intenzita modré liší od kočky kočky . Některé kočky mohou mít modré zbarvení po celou cestu až na nohy , zatímco některé budou mít pouze modré tlapky . Někteří budou mít celé své hlavy v modré barvě , zatímco jiní mohou mít pouze uši barevné . Modrá by mohla rozšířit po ocas podél páteře , nebo ze zadní části hlavy přes ramena . Ragdoll a sněžnice kočky budou mít bílé tlapky před jakýmikoli modré body na nohou .
Time Frame

Mnoho plemen koček pocházející z Siamese se rodí celý bílý a pak postupně rozvíjet své barevné body v době, kdy jsou odstavena v osmi týdnech věku . Některá plemena , jako siamské jsou také narodil s krvavě rudé oči , které se postupně změní barvu na modrou jakokotě dostane starší . Modrý bod zbarvení zůstane s kočkou pro zbytek jeho života , v souladu s " ASPCA Kompletní průvodce pro kočky . "
Způsobuje

uši , obličej , ocas a nohy kočky jsou nejchladnější části jeho těla . Mají tmavší barvy jako je modrá na těchto částech a ne po celém těle , protože kombinace několika zmutovaných genů , podle " ASPCA Kompletní průvodce pro kočky . " Nicméně , modré body jsou těžké záměrně chovat k , i v siamské .

Copyright © www.421948.com