Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Proč jsou Sphinx Kočky bez srsti ?

Sphynx jevelmi neobvyklé plemeno koček . Vypadá to jako kočka , chová se jako kočka , meows jako kočka , ale je to bez srsti . Příčina a historie

první domácí sphynx kotě se narodil v roce 1966 v Ontariu . Nedostatek kožešinových výsledků z genetické mutace . Pečlivé selektivní chovatelské metody se vyvedl zdravější rysy SPHYNX koček při zachování jejich ztrátu vlasů . Jsou k dostání v mnoha barevných variacích svých kožních pigmentů .
Mylné

I kdyžsphynx jsou lysé vzhledu , oni přece mají chmýří chmýří na jejich tělech . Oni také mají světlé vlasy na nos , ocas a prsty . Struktura jejich těla byla ve srovnání se " semišové pokryté Termofory " a " teplých broskve " ( citoval ze zdroje 1 ) .
Speciální péče

Vzhledem k tomu , že jsou lysé ,sphynx jsou více citlivé na změny teploty a kožních onemocnění . Je nezbytné, aby toto plemeno zůstává v interiéru za všech okolností . Rovněž je třeba obrousit každý den s jelenicí hadříkem . Mohou také třeba koupat , která by měla být zahájena včas , nebo provádí profesionální kadeřník .
Temperament

Sphynx kočky jsou velmi zvídavý , hravý a může být záludný občas . Oni chtěli býtstředem pozornosti a mají tendenci užít si s ostatními domácími zvířaty . Mohou tendenci být více mazlivý kvůli změnám teploty . Mohou vážit mezi 8 a 15 liber .
Varování

Používejte pouze šampony nebo chemikálie, které jsou určené pro kočky , nebo doporučil svým veterinářem . Použití šampony pro psy nebo lidi může být smrtící pro kočky .
Nekonvenční Varování

Před vyzvednutí sphynx kočka , ujistěte se, že vaše ruce jsou v teple . Studené ruce mohou způsobit, že není rád, když zvedl později . Také, protože zvířata mají tendenci hrabat , když to vystydne , buďte opatrní při pohybu deky nebo jít do postele . Pocit kolem prostěradel a uvidíte, zda podezření na paušální začne pohybovat .

Copyright © www.421948.com