Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Sphynx Kitten Informace

Sphynx kočka jeneobvyklé vypadající plemeno . Mnoho lidí si přinést Sphynx kotě do svého domova , protože jejich milující přírodu a jedinečný vzhled . Historie

Sphynx kočky plemene byl poprvé představen v roce 1966 poté, codomácí kočka porodila vrh bezsrstých koťat v kanadském Torontu .
Vzhled
< br >

Sphynx kočky a koťata nejsou zcela bez srsti , i když se zdají být . Většina z jeho těla je pokryta v broskvové chmýří při narození a až do dospělosti . V koťata ,kůže je vrásčitá . Kromě toho může být mnoho různých barev , včetně , modrá , čokoládová , lila , černá a želvoviny .

Hypoalergenní

Mnoho lidí si koupit kotě Sphynx s předpokladu, že jsou hypoalergenní , ale stále produkují alergeny což znamená, lidé by stále mít alergickou reakci
Vývoj

Po dvanácti týdnechSphynx kotě se vyvíjí . dostatečně fyzicky a sociálně adaptovat na nové prostředí . Mnoho chovatelů , aby Sphynx k dispozici v rozmezí 12 16. týdne věku .
Temperament

Sphynx koťata jsou velmi aktivní a bude i nadále aktivní v dospělosti dospělosti . Kromě toho , že chtějí býtstředem pozornosti .

Copyright © www.421948.com