Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Jaký typ Cat Měli byste dostat, pokud máte alergii ?

Aťkočka dlouhé vlasy nebo krátké vlasy , nebo téměř žádné vlasy , je možné, že alergici mají svou kočku a pohladit ji , taky . S trochou práce navíc držet alergeny pod kontrolou , lidé s mírnými alergie mohou zjistit, že mohou žít docela dobře s kočičím přítelem. Ve skutečnosti ,kočka chovatelé asociace je návrh , pro který plemeno alergické majitelé chtít vybrat :Sphynx . Alergie Příznaky

Lidský imunitní systém, působí jako pohraniční hlídka před škodlivými bakteriemi , viry nebo toxických látek , je v podstatě udržuje lidi před nákazou . Nicméně , alergici mají nefunkční imunitní systém , které uvolňují protilátky k útoku jinak benigní proteiny . Alergici by mohly mít reakce na neškodné látky jako prach, pyl , plísně nebo , v případě koček , kočičí alergeny . Expozice se tento alergen způsobuje zánět nosních cest a plic . Ti, kteří jsou alergičtí na kočky mohly kýchání , výtok z nosu , výtok z nosu , kongesce a svědění nebo slzení očí . Astmatiky může dojít k potížím s dýcháním , zpřísnění hrudníku a slyšitelné sípání . Někteří trpí alergií mají dermatologické reakce jako svědění kůže a /nebo zčervenání šrámy známý jako kopřivka .
Feline Způsobuje

lidé s kočičí alergie často poukazují nazvíře je srst jako příčinu svého utrpení . Srst neníviníkem , ale . Kočičí alergie jsou způsobeny expozicí bílkovin v kočičí sliny , jakož i alergeny , buněk, které kočky vrhají na základně jejich kůže . Oba lupy a sliny se může stát a zůstat ve vzduchu , pokuddům je zvláště průvan . Navíc , tyto alergeny držet oblečení a domácnost povrchy , jako jsou lůžkoviny , koberce a sedačky.
" Hypoalergenní " kočka ?

Některá plemena koček nabízené jako " hypoalergenní " , protože oni shodili méně nebo mají mizivou částku srsti ( nebo někdy žádný , jako v případě Sphynx plemene ) . Kočka, která vrhá méně může snížit množství alergenů , ale alergie nebude zcela zmírnit . Alergeny a sušené sliny dojít bez ohledu na to , jaképlemeno koček . Délka srsti také nezáleží na tom , pokud jde o kočičí alergie .
Sphynx

Kočka chovatelé asociace , nebo CFA , podporuje Sphynx jako možný , domácí zvíře za alergie poškozený . Sphynx , která je bez srsti , s výjimkou lehké vrstvy " chmýří broskve , " jekočka, která je jak geneticky zdravý a velmi přátelský k jeho lidský společník . Sphynx je stále populární díky své bizarní , odchozí osobnosti a klaunský dovádění . Protože toto plemeno postrádá srst , ale to vyžaduje zvláštní péči . Je důležité zajistit, abySphynx má teplé místo , ve kterém se ustoupit ( někteří majitelé Sphynx zaměstnat pet svetry ) . Vzhledem k tomu,Sphynx nemá srst , která absorbuje oleje na jeho kůži ,CFA doporučuje, abykočka dostávat pravidelné koupele . Mnoho majitelů Sphynx spustit teplý , vlhký obklad na jejich kočku denně , aby se zabránilo nahromadění oleje . To také odstraňuje lupy a sliny .
Minimalizace Alergie

Ti, jejichž alergie jsou mírné , může najít kočky, co v případě, že se preventivní opatření a jsou ochotni dát do další lokte namažte ke snížení expozice alergenu . Domácnost musí být dobře odsát a chráněné plochy . Veterináři doporučují, aby alergici koupat svou kočku alespoň jednou týdně , aby smýt pet vztek a přebytečné sliny . Jednorázové koupel ubrousky pro kočky může být používán denně .

Copyright © www.421948.com