Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Jak pečovat o perských koček

Pokud máte nebo uvažujete o získání perskou kočku , víte, že potřebují zvláštní péči . Peršané jsou nádherné , krásné kočky , a péči o jeden může být jedním z nejzajímavějších zážitků života . Nejkomplikovanější součástí péče o tyto krásné kočky souvisí s jejich nejvýraznější rys - jejich svěží kožešiny . Návod dovolená 1

S jejich dlouhou srstí , Peršané musí být kartáčovaný každý den . To je neoddiskutovatelné , jako Peršané jsou atypické kočky v tom smyslu, že mají omezenou schopnost ženich sami . V ideálním případě byste měli čistit své persky s kovovým hřebenem dvakrátdenně , aby se zabránilo uzlů a zajistit, aby jejich srst zůstává čisté a lesklé . Pokud nemůžete zavázat dělat to ,perský neníkočka pro vás .
2

otřete srst denně dětské ubrousky . To bude udržovat ji v čistotě a cítit dobře . Dětské ubrousky jsou nejlepší , protože nezpůsobují alergie a nejsou toxické pro vaše perské .
3

Pokud váš perský již uzlů ,nejlepší věc udělat, je vzít okamžitě profesionální rolba s perskou zkušenosti . Uzly mohou být pro perské bolestivé , protože táhnout na jejich citlivou pokožku a mohou dokonce rozdělit ji .
4

Mnoho Peršané mají problémy s jejich slzných kanálků , a může dostat skvrny a vybít kolem jejich očí . Pokud to zní jako váš perštině , koupit vhodné oční ubrousky pro vaši kočku a vyčistit oči a nos prostor každý den . Pokud tak neučiníte, může dojít k ucpání nosu , což může mít za následek potíže s dýcháním .
5

Nakrmte svůj perské jídlo , který je určen pro vnitřní kočky . Tyto odrůdy mají všechny potřebné živiny , aby se vaše kočka v tip -top stavu , plné dispozice a s krásnou a lesklou srst .
6

Ujistěte se, že máte dostatek času denně hrát s Peršan . Vzhledem k tomu, kočičí plemeno je obvykle držena v uzavřených prostorách , můžete si být jisti , že budete udržovat svou mysl stimulována po celou dobu . To znamená, že jak se to zajímavé hračky na hraní a pestrou stravu .
7

Peršané jsou velmi vybíravé kočky , a chtějí , aby jejich Toalety čištěny denně . Vyberte si kvalitní kočičí stelivo , že se bude starat o jakékoliv zápachy , aby zajistili, že vaše perská je pohodlné s použitím bedničky .
8

Ujistěte se, že vaše perská bude mít své vlastní okno, kde se mohou opalovat a přehlídka svět , jak je to krásné . Peršané láska je obdivován a oni milují opalování , takže se v tom, jak toho , zda nic nebrání .
9

Peršané může žít tak dlouho, jak 20 let. Aby bylo zajištěno, že vaše perská bude žít tak dlouho taky , roční vet návštěvy jsou nezbytné .

Copyright © www.421948.com