Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Jak pečovat o siamská koťátka

Existuje jen málo věcí, roztomilejší než koš plný siamská koťata . A dospělí které rostou do jsou nádherné a elegantní . Pro ty, kteří nevědí , toto starobylé plemeno má vzhled domýšlivosti , ale je to zavádějící . Siamská kočka jebezpochyby sociální a loajální stvoření . Není divu, že se pravidelně umisťují v horní části seznamu nejoblíbenějších domácích mazlíčků . Při správné péči o vaše Siamese může snadno být součástí vaší rodiny, po dobu 15 let nebo více , ale dobré péči začne brzy . Chcete-li získat své siamská koťata zaděláno na skvělý start , postupujte podle následujících kroků . Věci, které budete potřebovat klipart odlehlé oblasti v domácnosti
bedničky
přírodní jíl vrhu
jídlo a vodu nádobí
hračky pro kočky
vařené maso
vařená rýže
Grooming kartáč pro kočky
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Představte koťata do domácnosti postupně . Oni jsou pravděpodobně cítittrochu zahlceni a rozladěný kvůli novému prostředí . Umístěte je do tiché místnosti s měkkou postelí, malým množstvím jídla a vody a hrst hraček . Ukažte jim záchodek a nechat je na pokoji za hodinu nebo tak . Siamská jsou známé pro své vokální schopnosti a jejich živé socializace dovednosti . Pokud začnou vřískat , vraťte se do místnosti a utěšit je . Během několika hodin budou připraveni prozkoumat zbytek domu .
2

Přineste další členy domácnosti v jeden po druhém , a bedlivě sledovala představil . Děti by měly být uvedeny na správné způsob, jak zvládnout koťata . Ostatní domácí zvířata by měli mít možnost kontrolovat své nové společníky , ale ne na dlouho a s velkou péčí . Mnohokrátstarší pet nemá bezprostřední lásku k novým členem domácnosti .
3

krmit siamská koťata měkké proteiny, jako je například asi 3 dl vařené a rozmačkané kuřecí , krůtí nebo rybí , ve směsi s asi 1 unce vařené rýže třikrátdenně , dokud nedosáhnou věku 9 měsíců , na kterém místě by měly být postupně zavedeny na suché krmivo pro kočky . Siamská plemeno není známý pro jeho jemnou ústavy . Dospělí mohou existovat docela šťastně na suché granule , jíst tolik, kolik chtějí , aniž by docházelo nadměrné tělesné hmotnosti .
4

Čistěte si koťata denně . Oni nepotřebují to , jak siamská ne , obecně , kůlna moc . Ale nyní procesu a pomáhá udržet srst mimo nábytku . To bude také dát šanci , aby jim kontrolovat jakékoli známky škůdců , jako jsou blechy , klíšťata nebo ušního svrabu . Včasná detekce může mít zásadní význam pro zastavení napadení , než se dostane mimo kontrolu .
5

Hrajte si se svými koťaty každý den . Vynětí půdy z produkce alespoň 30 minut stýkat s siamských . Častý kontakt s vámi může pomoci podporovat vhodné chování a vytvořit pevný základ jak vaše koťata rostou do dospělých . Vyhýbejte se hrou , která podporuje jakýkoli kousání , nebo škrábání .
6

navázat dobré zdravotní návyky brzy tím, že vaše koťátka k veterináři na kontrolu. Budou muset odčervení , pokud neměli , a pokud ano, budou to znovu potřebovat 6 měsíců. Oni také vyžadují očkování na 8 týdnů a pak znovu na 12 týdnů. Můžete také mluvit s vaším veterinářem o mikročipu kočky , jako siamská jsou cenné , a protopravděpodobně terčem krádeží . Siamská dospívají brzy , a proto , pokud nejste v plánu chovu vaše koťata , měly by být spayed nebo kastrovaný při teplotě 4 až 6 měsících věku . Muž , který byl " pevné " brzy vzácně vyvine špatný postřik nebo značení návyky .

Copyright © www.421948.com