Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Kolik Mainské mývalí kočky se odváží ?

Mainské mývalí kočky jsou krásné zvířata . Velký , elegantní , s jedinečným a velký límec z kožešiny kolem krku ,Maine Coon může vypadat jako kříženec mezi divoké a domácí kočky . Po pravdě řečeno , Mainské mývalí jsou nádherné společnice , velmi řešitelnějšími , téměř psa -jako , dispozic . Historie

Maine Coon má zajímavou historii . Příběhy svých počátků tvrdí, že kočky byly kříženy s mývalové , aby produkují mainská mývalí , ale to je geneticky nemožné . Jiní tvrdí, že různí lidé s názvem " mývalí " bylo chovatelé neobvyklé kočky , které pak pokračovaly množit . Více než pravděpodobné , že Mainské mývalí plemeno je výsledkem přežití nejschopnějších principu . Kočky dovážené do Maine s osadníky byli konfrontováni s hořkou chladné a zlé vlhké . Ty rostly větší a silnější , aby bylo možné lovit kořist , a rozvíjet jejich slavné těžké , tlusté pláště . Oni udrželi jejich povolný dispozice , protože udržuje jejich přátelských vztahů s lidmi . Tak ,Maine Coon se narodil .
Identifikace

Mainské mývalí jsou obvykle velké kočky . Samci mohou vážit až 25 liber , aniž by byly považovány za nadváhu . Samice jsou obecně mnohem menší , v rozmezí od 6 do 15 liber. Mnoho barvy jsou nalezeny , ale kabáty jsou dlouhé a silné, s výjimečnou " límec " kolem krku . Zimní kabáty jsou svěží a neuvěřitelně plný . Letní kabáty jsou tenčí , ale ještě udržet dlouhé vlasy . Kočka se chová více jako pes , než běžný domácí kočka . Oni si hrát s lidmi , bude následovat jejich majitelé si s věnováním a dokonce si hrají načíst .

Velikost

samec Mainská mývalí kočka je stejně velký jako malý pes , který stál téměř 2 stop na rameni . Mainské mývalí mají velké tlapy s hustou srstí mezi polštářky . Jejich tváře jsou velká a kvadratická , jejich uši dlouhé a dobře hrotem . Fur často vyrůstá z jejich uší stejně . Celkově lze říci, že kočky jsou extrémně velké , silné kočkovité šelmy , které jsou na hranici divoký vzhled .
Geografie

Mainské mývalí krupobití z Maine , jak jejich název napovídá . Nicméně ,popularita kočky nyní získal jejich celosvětovým dosahem , a zvířata jsou chována a exportovat pro fanoušky na celém světě . Záznamy existují Mainské mývalí ve svém domovském státě z dobře před rokem 1800 .
Úvahy

Mainská mývalí kočka je hmotnost závisí na jeho celkovém sestavení , stejně jakomnožství je přiváděn . Fotografie hrubě obézní Mainské mývalí dali masám dojem, že tyto kočky jsou vlastně obvykle mnohem větší, než ve skutečnosti jsou . Zdravé , plné velikosti Mainská mývalí pes by měl vážit více než 25 liber , s několika výjimkami . Žena by měla vážit více než 15 - 18 liber , což by bylovelmi velké samice.

Copyright © www.421948.com