Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Jak si vybrat správné Kitten pro váš domov

Pokud budete mít štěstí , může být vaše kotě součástí vaší rodiny, pro 20 a více let . Výběr správné kotě pro váš domov a rodinu , je důležité, aby každý, kdo žije v domácnosti , včetně koček , je šťastný . Existuje několik různých plemen koček , stejně jako mnoho kombinací plemen . Sdružení Cat Fanciers " uznává 40 plemen koček . Pokyny dovolená 1

Přečtěte si o různých plemen koček před výběrem kotě . Pokud si vyberete rodokmen kotěte , většina jeho vlastností se budou řídit svého plemene . Rozhodněte se, které plemena koček mají mísínejlepší osobnost pro vás a vaši rodinu .
2

Použijte " volič plemene " pomoci odpovídat vaší osobnosti různých kočka plemene osobností . Existuje několik z nich k dispozici na internetu pro vaše použití ( viz níže uvedené zdroje ) .
3

Zvažte množství času, který máte a jste ochotni utratit péče kotě . Jak krátké a dlouhé vlasy kočky přístřešek , ale čím více vlasů , že kočka má , tím častěji se musí být upravený . Dlouhé vlasy kočky by měly být kartáčovaný denně , zatímco krátké vlasy, kočky může být kartáčovaný každých pár dní .
4

Rozhodněte se, zda pohlaví záleží na vás . Jak dlouho jak oni jsou kastrované , existuje jen velmi málo osobnostní rozdíly mezi mužským a ženským kočky . Muži , kteří nejsou kastrované může představovat problémy, jako je putování a stříkání moči . Ženy , které nejsou vykastrovaný může být příliš hlasitý , když v sezóně . Kastrace samici je obvykle dražší než kastrace samce .
5

Sledujte kotě před rozhodnutím, jestli je ten pravý pro váš domov . Podívejte se, jak se v interakci s ostatními koťat ve vrhu , stejně jako u lidí . Představte si kotě na všechny členy rodiny a jiná domácí zvířata , pokud je to možné , před čímž ji domů .

Copyright © www.421948.com