Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Jak určit mainská mývalí

Mainská mývalí jedruh kočky, která pochází z Maine a poprvé se objevil v roce 1700 . Tato kočka bylavýsledkem mnoha různých typů kočky podaných přes z Evropy , které křížených . Pouze nejsilnější a nejvytrvalejší druhy byli schopni přežít dlouhé mrazivé zimy Maine , které přežily první zimy byli jediní, kteří jsou chována . Další zimní stejný proces přirozeného výběru pokračovat. Po desetiletích to ,obří Mainská mývalí následek . Mnohé příběhy a mýty obklopují kočka a její původ . Nejběžnější z nich říká, žeMainská mývalí jehybrid mezi mývala a společné domácí kočka , která je geneticky nemožné . V této příručce najdete návod, jak správně identifikovat Mainská mývalí kočka . Věci, které budete potřebovat klipart Cat
Tvých očích
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Začněte tím, že při pohledu na obecném tvaru kočky . Kočka by měla být obrovská . Průměrný muž snadno přesáhne 20 liber. a může být více než 3 metry od nosu k ocasu . Obvykle se čtyři nebo pět let, růst do plné velikosti . Mají dlouhé ocasy , které zůstávají hustá právo na samém konci , široká ramena a silné vykostěného končetiny . Jejich tlapky byly známo, že je stejně široký jako celý dospělý muž ruka je .
2

Podívejte se na kočičí srst . Jedná se o dlouhé vlasy plemeno s hustou oblak dlouhou hedvábnou srstí na ocase . Budou mít rozsáhlou opravu kožešiny na podbřišku , který visí jako rouška. Takétvar krku kočky bude téměř nemožné rozeznat , protože neuvěřitelně husté límec z kožešiny tam . Často to bude vypadat, jako by jejich krk je nastavena přímo na svých bedrech jako výsledek . Protože tento druh křížení náhodně mohou mít téměř libovolnou barvu a vzor kožešiny , jakož i barvu očí . Nejběžnější vzhled , i když jemourovatá . Jakékoliv Maine xoon mourovatá bude mít výrazný M - formoval řadu pruhů v horní části hlavy . To jevelmi výmluvná značka a bude okamžitě identifikovat druh , pokud vidíte to .
3

Zkontrolujte kočky hlavu . Tlustý límec z kožešiny pod krkem budekočka vypadat, jako by má vousy . Jejich lebky jsou krabička ve tvaru a vypadají velmi podobně jako u divokého rysa . Uši jsou stanoveny široce od sebe a jsou obvykle pod úhlem do stran . Oni mají velmi husté obočí a hluboko uložené oči . Tváře jsou podhodnoceny o neuvěřitelně široké a silné čelisti , které se zdají vybíhat do stran . Vousy bude velmi dlouhá a hustá , ale čistě bílé , na rozdíl od divoké kočky . Tato divoká vzhled je často podporovaný chomáčky srsti na špičkách uší , jinak známý jako tipy rys, i když nejsou vždy k dispozici . Je-li , že kočka má tyto vlastnosti, pak se díváte na Mainská mývalí kočka . Je to vlastnědruhá nejoblíbenější kočku na světě , stranou od Peršana , a není vůbec neobvyklé uložení v oblastech světa, v blízkosti rovníku .

Copyright © www.421948.com