Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Jak určit Cymric Cat

Cymrics pocházejí z Isle of Man , ostrov , který je technicky součástí Walesu . Jejich jména jsougaelská slovo pro Wales . Jsouvelmi aktivní a inteligentní kočky a jsou velmi zarážející , jak mnozí z nich nesou genetickou mutaci , která vede k podsaditým ocasu nebo nedostatek jednoho všichni spolu ! Tato genetická mutace bohužel děláCymric náchylný k vrozené vady , tlustého střeva , močového měchýře , a problémy páteře . Cymrics jsou často klasifikovány na základě délky jejich ocasy . Dimple nebo Rumpy jekočka bez ocasu vůbec a je nejčastěji vyhledávaným ve výstavních koček tohoto plemene . Vzhledem k tomu, že ne všechny Cymrics chybí ocasy , to neníefektivní ukazatel plemene . Tato příručka vám ukáže, jak rozpoznat Cymric kočku . Věci, které budete potřebovat
Your Eyes klipart kočka
Zobrazit další instrukce
Jak určit Cymric Cat
1

Podívejte se na daný typ útvaru . Cymrics mají krátké těla, klenuté zády a zaoblené zadní část těla . Všechny Cymrics mají zadní nohy , které jsou delší než jejich přední nohy , což jim trvalé klenuté vzhled . Měly by rovněž hmotnost více než 12 liber jestředně velká kočka .
2

Podívejte se na kočičí srst . Cymric kočka vykazuje dvě délky srsti . Mají měkkou vrstvu izolačního kůže jako to králíka . Další vrstva delší srsti vyčnívá další centimetr kolem izolační vrstvy . Tato vrstva vypadá jemný , ale může být obtížné a drsná s povlakem z přirozeně vylučovaných olejů , aby se zabránilo sněhu nebo vody z namáčení zvířete . Vlast této kočky se může stát velmi chladno . Pokud je toto zvíře bylo být namočen , že by pravděpodobně zmrznout , pokud to bylo venku .
3

Podívejte se , jakkočka chodí . Cymrics nechodí tolik jako hop jako králík . To je důsledkem mutace v jejich genetice , která vyústila ve zkráceném páteře . Dokonce i trny Cymrics vlastnit normální ocasy jsou kratší , než by měly být .
4

studie kočičí hlavu . Uši jsou střední až středně malé rozměry a jsou nastaveny daleko na stranách hlavy . Hlava je zaoblena a mírně delší, než je široké . Pokudkočka splňuje tato kritéria pak se díváte na Cymric .

Copyright © www.421948.com