Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Jak Přijmout Sibiřská kočka

do USA relativně nový ,sibiřský jedlouhosrstý , sweet- tvrzené plemeno kočky domácí v nejchladnějších oblastech Ruska . To se těší obrovský nárůst popularity v posledních několika letech , protože na objevu, že některé linky produkují nižší hladiny alergenů . Milovníky koček s alergií hledáte zemi dostupné koťata a v současné době je poptávka převyšuje nabídku . Pokud máte zájem vlastnit jednu z těchto krásných koček , zde je několik tipů na to, jak najít jeden . Pokyny dovolená 1

Přečtěte si o plemeni a spravovat vaše očekávání . Chcete, aby se ujistil , že to je skutečněplemeno kočky budete chtít . To může být velmi těžké najít Siberian v těle ( nebo v srsti ), takže budete muset použít on-line zdrojů poznat plemeno .
2

Uvědomte si, že vzhledem k poptávce po Sibiře , je velmi nepravděpodobné, že budete mít možnost " přijmout " jeden . V chovatelství , adopce znamená brát v bezdomovce kočky a platit buď nic pro něj , nebo mírný poplatek přijetí . Siberians , že purebreds , jsou obvykle koupil spíše než přijata .
3

Zvažte, zda byste byli ochotni přijmout vykastrovaný nebo spayed dospělé , protože to bude méně nákladné a může způsobit kočku pro vás v mnohem kratším časovém úseku . Také zvažte , zda jekonkrétní barvu , která je pro vás důležité . Colorpoint sibiřské kočky mají tendenci být velmi populární , a proto může být dražší . Hnědé tabby nebo hnědé tabby s bílou jsou široce dostupné a jiné barvy spadá někam mezi .
4

Zkuste se setkat s Siberian osobně . Na rozdíl od výstav , které jsou pod záštitou jedné organizace (American Kennel Club ) , kočka ukazuje se sponzorována několika různých organizací . Každý z nich má svůj vlastní jedinečný přístup k různých plemen a to proto, že zjistíte, větší a menší množství některých plemen v každém . Mezinárodní výstava koček Association ( TICA ) má největší koncentraci sibiřských koček , a Sdruženídruhý největší je kočka chovatele . I když můžete najít chovatelů sibiřských koček v některých menších sdružení , to je asi nejlepší začít s těmito two.Start kontrolou výstavní plány pro tyto dvě organizace, aby zjistili, zda tam jepřehlídka v přiměřené mechaniky vaší oblasti . Pokud ano , obraťte se na vstupní úředníka pro show ( která by měla být uvedena na řádku) se zeptat, jestli on /ona očekává, že tam být žádný sibiřské přítomni na výstavě . Vstup úředník nebude vědět jistě , dokud záznamů v blízkosti (což bude asi 5 dní před výstavou ) , ale měla by mít dobrou představu o pravděpodobnosti , protože on /ona bude vědět, zda existují chovatelé , kteří přicházejí s předchozími show . Pokud zjistíte, pravděpodobný možnost , v plánu navštívit výstavu osobně , ale pokud je todlouhá cesta , potvrďte vstupním úředníkem , že sibiřské kočky bude skutečně přítomen , než uděláte výlet .
5

Vyhledejte jeden nebo více chovatelů . TICA a CFA poskytovat chovatele doporučení chovatelům podle oblasti a plemeno . Můžete se obrátit na hlavní kancelář Každá organizace a zeptat chovatele ve vašem okolí , a oni vám poskytne několik kontaktů . Vřele doporučuji začít s tímto přístupem spíše než on-line chovatele seznamu , protože to může vést vás chovatelů, kteří mohou očekávat koťata v budoucnosti, nebo kteří mají dospělé , kteří hledají nové domovy . Tito lidé nemusí být reklama v kočičích časopisech nebo výpis své chovatelské stanice na on-line chovatelských stránkách , protože v současné době nemají kittens.If tato metoda nepřinese sibiřský chovatele ve snadném jízdy od vás , budete potřebovat podívat se on-line . Nejstarší a nejlepší zdroj je www.fanciers.com , který uvádí chovatelé z menších registrů , jakož i TICA a CFA . Můžete vyhledávat podle plemene a podle stavu .
6

Obraťte se na chovatele prostřednictvím e-mailu . Většina chovatelů lépe reagovat na e-mailové dotazy , než telefonní hovory , a jsou s větší pravděpodobností reagovat, pokud si představit sami sebe s větou nebo dva o vašem zaměstnání /životní styl a vyjádřit svůj zájem o učení o plemeni . Měli byste si uvědomit, že chovatelé dostávají mnoho dotazů , které se skládají pouze z " Máte nějaké koťátka ? " A oni jsou pravděpodobně reagovat v případě, že v současné době nemají nic k dispozici . Nicméně, pokud projeví zájem dozvědět se více o plemeni , budou mnohem vnímavější mluvit s vámi a vy můžete být schopni se dostat na čekací listině . Pokud opravdu chcete mluvit s chovatelem na telefonu , ukazují, že on /ona může volat vám sbírat a poznamenejte si nějaké dobré časy se ti dovolat .
7

Pokud máte konkrétně zájem o sibiřské , protože jste alergičtí , ujistěte se, že to uvedou ve vašem e-mailu . V tomto případě je důležité , že si jeden z následujících kroků a nejlépe obojí . ) Zjistit, zdachovatel udělal jakýkoli testování úrovně FeL1 v jejích linkách . FeL1 jeprotein nachází v kočičí sliny , který je jednou z hlavních příčin alergických reakcí . Sibiřské kočky mají často nižší než průměrné hladiny tohoto proteinu , což je to, co z nich dělá snadněji alergici tolerovat . B ) Pokuste se domluvit návštěvu na chovatelské stanice a plánují strávit alespoň hodinu nebo dvě tam . Musíte zvládnout kočky a otestujte svou odolnost před spácháním koupit kočku . Je to takéskvělý nápad vidět prostředí, ve kterém je Vaše kotě nebo kočka je zvýšen .
8

Zeptejte se chovatel o svém přístupu k rezervaci koťata a přečíst kupní smlouvu , i když ne koťata jsou v současné době k dispozici . Vzhledem k tomu, poptávka , budete s největší pravděpodobností muset počkat několik měsíců stejně . To není neobvyklé pro uložení je třeba požádat rezervovat kotě , ale pokud si dát nějaké peníze dolů , ujistěte se, že máte písemnou dohodu , že bude vrácena , pokudkotě neuskuteční v rámci určitého množství čas . Pokud nejste schopni osobně navštívit chovatelskou stanici kvůli vzdálenosti nebo z jiných důvodů , je todobrý nápad požádat o reference - jeden nebo více lidí , kteří si zakoupili kočky z tohoto chovatele a byl by ochoten s vámi mluvit o své zkušenosti . Pokudchovatel není ochoten dodávat vůbec, asi byste měli hledat jinde pro cat.Once jste provedli kontakt s renomovanou chovatelkou a dostal své jméno na čekací listině , se můžete těšit na sdílení váš domov a život s jedním z nejvíce zralých , sladkých naladěný dostupných koček .

Copyright © www.421948.com