Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Jak zjistit, zda vaše kočka je ukázat Kvalita

Zatímco oni nedostanou na úroveň publicity , žeWestminster Dog Show dělá , kočka Výstavy se konají téměř každý víkend v celých Spojených státech . Vaše kočička nemusí mít rodokmenkilometrů dlouhé , aby byly způsobilé . Zde je návod, jak zjistit, zda váš báječný kočičí má, co to znamená býtpřehlídka kočka . Věci, které budete potřebovat klipart Cat klipart stůl
peří nebo malé " teaser " typu hračky
Registrace papíry
Zobrazit další instrukce
můžete zobrazit vaše kočka ?

1

Pokud to trvá celou ruskou armádu , aby si vaše kočka z nosiče a na veterináře vyšetřovacím stole , vy nechcete , aby ani přemýšlet o tom, ukazovat ji . Totéž platí i pro kočky , které mizí pod gauč , když hosté dorazí , a ne až dlouho poté, co mimozemšťané odešli . Kočky , které se bojí nebo agresivní, když od jejich domácí půdě bude nejen velmi nešťastný show , oni by mohli dokonce dostat dost naštvaný na někoho zranit . Ale pokud vaše kočka je snadno ovladatelný a není plachý k cizím lidem , může mít potenciální výstavní kočku .
2

Přemýšlejte o tom, co se stane, když máte návštěvu . Má k nimkočka opatrně a zkontrolovat je ? Pokud ano , je to dobré znamení . Co se stane, kdyžpřítel se snaží pohladit kočku ? Pokud se přijímá toto , ještě lepší . Už někdy vyskočil na pohovku vedle jednoho z vašich přátel nebo do něčí klín ? Už někdy někdo pozdravil u dveří ? Pokud můžete odpovědět ano na tyto otázky, posledních , budete určitě mít uchazeč .
3

Vezměme si pár dalších věcí . Je to normální, žekočka má být překvapen hlasitým nebo vysoký zvuk . Má vaše kočka se zotaví rychle , nebo se jí zdá, strach nebo jinak zdůraznil ? Je zřejmé, že budete chtítbývalý . Jste schopni zkrátit drápky Vaší kočky bez větších obtíží ? Máte-li udělat jim tlapu v době , která je přijatelná . Pokud potřebujete dva nebo tři lidi držet kočku dolů , možná budete mít potlačení svou výstavní kariéru v zárodku . Jak se vaše kočka reagovat péče ? Má si být kartáčovaný nebo česaná ? Už jste někdy dal je koupel ? Myslíte, že byste to mohl udělat bez větších zranění ? Předpokládá se, že každá kočka přinesla na výstavu bude čistý , ale pokud se ukazuje smíšené plemeno , krátké vlasy , kočka , můžete být schopni dostat se suchou nebo bez vody šampon . Dlouhé vlasy kočky , zejména purebreds , budete potřebovat plnou koupel v umyvadle nebo služby profesionálního čeledín .
4

Pokud jste stále zvažuje, ukazuje svou kočku , pak zkuste toto . Dejte si peří nebo teaser hračky na jídelní stůl . Poté zvedněte kočku na stůl a jemně natáhnout ji , jednu ruku těsně za jeho přední nohy a druhou těsně před jeho zadní nohy . Mákočku , aby to nebo to odolat ? Co chcete, je pro kočku přijmout protáhnout , protože to je , jak sesoudce pravděpodobně držet . Nyní , dát kočku na stůl a pokusit se získat jeho pozornost s hračkou . Je to zájem ? Má to natáhnout tlapku a komunikovat s hračkou ? Znamená to vlastně hraje? Pokud ano , je vaše kočka má potenciál dělat dobře na výstavách . Nyní musíme zjistit, co konkurenční třída může být prokázáno, dovnitř
Máte čistokrevná kočka ?
5

Můžete si myslet , že vaše kočka jeruská modrá nebomainská mývalí , ale když to přišlo z útulku , je pravděpodobné, že to je" dvojník " , spíše než ryzí příklad obou plemen . Dokonce i když se vám poštěstí najít autentické čistokrevná kočka v útulku ( purebreds tvoří pouhých 5 % z útulku koček v USA ) , nebudete moci ukázat, jak jeden bez jeho registrační číslo . Možná, že budete mít siamská nebo perský z útulku , ale bez nějaké dokumentace , budete muset prokázat kočku ve třídě domácího mazlíčka . Přeskočit dopředu na části 3 .
6

Pokud máte dokumenty vaše kočka nebo mohou získat od chovatele , může to být způsobilé soutěžit s ostatními svého plemene . Chcete-li zjistit to , budete muset udělat trochu výzkum . Pokud je to možné , obraťte se na chovatele a dát mu najevo, že máte zájem v tom kočku . On je vaším nejlepším zdrojem informací o tom, zdakočka splňuje standard pro svého plemene . To může mít nějakou vlastnost, která ho diskvalifikuje z hospodářské soutěže, jako je ocas zlomu nebo nesprávné barvy očí . To také nemusí být až do vlastního standardu šlechtitele kvality , a on nemusí chtít můžete ukázat kočku . Určitě chcete , aby zjistil, že dříve, než investovat více času v tomto úsilí . Pokudchovatel nemá žádné námitky , a myslí si, že kočka může mít výstavní potenciál , plnou parou vpřed . Doufejme, že on bude ochoten vás rádce a vysvětlí, jak se připravit kočku na zobrazení .
7

Pokud máte papíry , ale nemohou dostat do kontaktu s chovatelem , podívej se na registračním listu , který bude zobrazí jméno kočky , registrační číslo a jména jeho rodičů . Je tamtitul , jako je CH ( šampion ) , GC ( Grand Champion ) , nebo RW ( Oblastní vítěz ), v přední části jedné nebo jména obou rodičů ? Pokud ano , je todobré znamení , ale mnozí vynikající zobrazit kočky bez názvu rodiče , takže se nemusíte vzdát , pokud nechcete zobrazit tituly . Vezměte si nějaké dobré fotky z vaší kočky a skenování registrační skluzu . Pak jděte do jedné z populárních chovatel postoupení míst , jako je www.fanciers.com , a uvidíme, jestli můžete najít někoho, kdo pracuje s vaší plemene . Poslat na několik e-mailů , aby zjistili, zda můžete najít někoho , kdo by byl ochoten se podívat na obrázky a registraci a pomůže vám zjistit, jak postupovat . Je pravděpodobné, že někdo bude rád, že se vám pod jejich wing.If máte to štěstí , že mají výstavy koček ve vašem okolí , to může být jednodušší prostě jít na show a vyhledávaly tam chovatele . Pokud máte fotografie a registrační skluzu s vámi , mnoho lidí bude ochotna se na ně dívat a poradíme.
Máte smíšený-pěstovat nebo " dvojníků " kočka ?
< br > 8

Pokud nemáte způsob, jak prokázat, že vaše kočka jedokumentována plnokrevník, můžete ukázat, že ve třídě domácího mazlíčka . To nebude očekávat, že splňují jakákoli konkrétní specifikace plemen , jen aby si zkušenosti a ukázat sám vypne jako unikátní jedince se jedná .
9

jeorganizace zaměřená na podporu předvádění smíšené plemeno kočky, které budou rádi , aby vám pomohl naučit se, jak to udělat . Stačí jít na webových stránkách Happy domácnost Pet Club, hhpcc.org . Vše, co potřebujete vědět o ukazuje smíšené plemeno kočka je tu !
10

Také byste měli konzultovat na internetových stránkách velkých koček registrů zjistit, když tam může býtvýstava koček ve vaší oblasti . Zatímco purebreds by měly být vystaveny na výstavách pod záštitou jejich registrující orgán , smíšené plemeno kočky mohou být uvedeny v jakémkoliv spojení , takže budete mít svět příležitostí z čeho vybírat . Hodně štěstí !

Copyright © www.421948.com