Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Jak si udržet Kocour je z Postřik

Pokud máte nebo jste někdy vlastnit kocourka , který byl špatný na stříkání , víte, jak hrozné to může být pro vás . Vůně je to ohavná . Zákon sám o sobě může být nepříjemné . Je normální, žekocour , zejména ten, který nebyl kastrovaný , na který chcete označit jeho území . To je také instinktivní . Pro kocour , budepostřik obvykle začíná ve věku zralosti pravdu . Některé ženské kočky Moje také sprej , obvykle v době, kdy ona je v teple . Věci, které budete potřebovat
Jedlá soda
Čisté stelivo
Čistící prostředky s přírodními enzymy v nich
pravidelného rozvrhu pro vaše kočičí krmení a bedničky změny
Zobrazit další instrukce < br >
1

nejjednodušší krok je třeba zvážit, kastrace a sterilizace své kočky , zejména předzadejte věk reprodukci . Statistiky ukazují, že tato metoda je 90 % efektivní s Tomem kočky . Ale pozorkotě dosáhne zralosti rychle . Ve skutečnosti , většina veterináři přednost tomu, aby začnete kastrace a spaying proces o 4 až 6 měsících věku .
2

Uchovávejte bedničky Kitty čisté . Tím bude zajištěno, že on /ona bude močit , kde on /ona má jít . Možná budete chtít přeskočit vonné vrhy . Některé kočičky nelíbí this.If Chcete-li používat produkt , který vám pomůže odstranit zápach zvážit použití jedlou sodu , která má malou nebo žádnou vůni. Ujistěte se, že čištění bedničky Kitty denně ( nabírání ) a dávat todůkladně úklid jednou týdně. Někdy špatné podmínky bedničky způsobí nebo zvýší šance , žekočka začnou spraying.If máte více než jeden kočička , budete muset vyčistit pole dvakrát denně , a dát jidůkladně vyčistit dvakráttýdně .
< br > Sims 3

Nápověda kočička vypořádat se stresem . Ano, naše domácí zvířata mohou být zdůrazněno, stejně jako my můžeme . Stres může způsobit jejich projektu pocity způsobem, se nám nelíbí , například v stříkáním. Můžete pomoci odstranit stres tím, že udržuje plán s Kitty . To znamená, že se snaží krmit koťátko v pravidelných časech . Kvalita trávení času s Kitty v pravidelných časech a dokonce se snaží zůstat doma víc , takže kočička není sám tolik . To také pomáhá udržet kočičky jídlo , postel a bedničky ve stejných lokalitách . Vědět, kde jejich majetek se může dát jim pohodlí , což může pomoci s problémy stresu .
4

Zkuste odstranit pachy z jiných toulavých koček z vaší zahradě nebo verandy . To znamená, že by neměl být hezké kočky na souseda . Pokud se vaše kočička vůně je u dveří a oken , budou vhodnější nastříkat na plochu ( označit jeho území ) . Oblasti
5

Clean moč nastříkat , jakmile je to možné . Používejte výrobky, které mají přírodní enzymy v nich , které vám pomohou zničitzápach způsobují bakterie . Nemusíte jen chci , aby to zakrýt . Pokud je kočička stále cítím jeho /její moč , bude on /ona bude více pokušení znovu sprej oblast . Nikdy nepoužívejte přípravky , které obsahují čpavek , protože se bude cítit jako moč na kočku .

Copyright © www.421948.com