Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Jak určit Korat kočka

To je snadné identifikovat Korat s unikátní stříbrné modré barvy a velké zelené oči . Tyto roztomilé malé kočkovité šelmy jsou původně z Thajska , kde jsouznamením štěstí . Korat kočky jsou velmi jemné a opatrné domácí zvířata, která tvoří velmi úzké , milující pouto s jejich zvláštní osoba . Čtěte dál a dozvíte se více . Pokyny dovolená 1

Zkontrolujte kořeny kočičí srsti , zda jsoulehké namodralé barvy . Vlasy pak ztmavne v barvě , a stává se stříbro na samém konci . Stříbřitý lesk po celém těle kočky vypadá jako svatozář nebo stříbrné barevné aury .
2

Strokevlasy na kočky zpět aby zjistili, zda některý z nich plave pryč , když jekočka hladil a hladil . Na rozdíl od většiny koček seKorat kočka neztratila vlasy tímto způsobem . Korat netrápí mnoho lidí, kteří mají alergii na kočičí chlupy .
3

Podívejte se na kočičí hlavy zepředu , zda je to tvaru srdce . Ve tvaru srdce je z obočí hřebeny na vrcholu srdce a jemné křivky straně obličeje svažující se směrem k bradě , tvoří zbytek srdce .
4

Všimněte si, že kočka silná , dobře vyvinutá brada a čelisti .
5

Zobrazit oči kočky . Korat kočka má velké , zářivě zelené oči . Barva by měla mít extrémní jas a hloubku . Oči jsou obvykle otevřeny široké a lehce předimenzované v poměru k obličeji .
6

Prohlédněte si uši kočičí , zda mají jenmálo chlupů na vnitřní a velmi krátké a úzké vlasy, na vnější straně . Uši by měly být velké , s rozšířeným základnou a se zakulacenou špičkou .

Copyright © www.421948.com