Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Jak určit Ragdoll Cat

Ragdoll , tzv. špičatý plemeno pro své zbarvení , byly speciálně chováni na jejich vzhled a temperament . Byly určeny jako velké a jemné plemeno kočky , aby bylo dobré domácí kočky pro domácnosti s dětmi . Zde je, jak víte, že máte jeden . Pokyny
1

Vyhodnotit zbarvení vaší kočky . Ragdoll kočky přicházejí v mnoha různých barev a vzorů . Barvy jsou modrá, čokoládová , krémová , fialová , červená a pečeť . Vzory jsou bi - barevné , mitted , bod a van .
2

Zkontrolujte, zda vaše paty . Ragdoll kočky mají tendenci být velký zájem u lidí . Budou trávit co nejvíce času se svými rodinami . Ragdoll byly známé , aby následovali jejich lidi z místnosti do místnosti , včetně koupelny a ložnice .
3

Změřte srst . Ragdoll mají střední až dlouhou srstí . Obecně je střední délka na většině těla s možností délky a hustoty v hřívě . Srst na hrudních končetinách je kratší než na ty zadní .
4

Podívejte se na její tváři . Tyto milující kočky mají klínové hlavy se středními uši . Mají široký - set , oválné oči, které jsou křišťálově modré .
5

Vybudovat svou sílu paží . Třímající kolem těchto nahoru k 20 - libra kočky tóny , zvedni ruce . Samičky tohoto plemene mají tendenci být mnohem lehčí , klesá mezi 10 a 15 liber váhy .

Copyright © www.421948.com