Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Jak si vybrat Pixie Bob

Pixie - Boby jsou věřil býtpotomek rysa , ale to neníhybrid . Je tomladý plemene -Pixie - Bob byl oficiálně prohlášen zaplemeno Mezinárodní Cat Association v roce 1994 . Věci, které budete potřebovat
dřeva Škrábadla
kočka nosiče
kočka vrhy
Toalety
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Buďte opatrní výběru chovatele . Unreputable chovatelů přes domácí kočky s Bobcats , jehož výsledkem neníPixie - Bob . Toto plemeno neníhybrid .
2

Vyberte si chovatel , který zaručí , že vaše Pixie - Bob je zdravá .
3

Očekávat, že zaplatí od $ 500 mezi $ 1500 až 5000 dolar prochov Pixie - Bob .
4

Zvedněte a držte kotě ke kontrole správné svalového tonu . Pixie - Boby jsou velmi svalnaté s těžkým struktury kostí , a má krátký ocas 1-6 palec dlouhý .
5

Ujistěte se, žekočka není kýchání nebo funící a jeho uši jsou čisté a růžová uvnitř .
6

Podívejte se a cítit se kotě srst , která by měla být hustá a vlnitá . V zimě je srst obvykle delší a silkier . Holá místa nebo suchá , šupinatá kůže , mohou být příznaky onemocnění
7

úzce Podívejte se na blechy za ušima a na spodní straně ocasu - . Jasné znamení blech je bleší špína, která vypadá jako černý písek .
8

Vezměte si Pixie - Bob do svého veterináře ihned potvrdit, že je to zdravé ( viz upozornění níže , pokud jde o očkování ) .
9

Vezměte si Pixie Bob - kotě domů mezi 12 a 16 týdnů věku
10

Udržujte svůj Pixie Bob - uvnitř - . přestože Pixie - Bob možné divoké předky , stejně jako všechny kočky domácí , když zůstane zdravější , šťastnější , a žijí déle , pokud je uchováván uvnitř .

Copyright © www.421948.com