Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí plemena >> 

Co je tonejhodnější pes, který má rád děti ?

Jakýkoliv druh psa může být laskavý a jemný s dětmi , ale s určitými plemeny máte větší šanci . Další úvahy je třeba mít na paměti, patří velikost psa , hřebelcovat potřeby , veterinární péči a trénink . Podívejte se na plemena známo, že jemný , ale mějte na paměti, osobnosti jednotlivých psů " značně liší v rámci většiny plemen . Větší psi jsou obvyklelepší volbou pro děti , než menší psi . Většina malých plemen mají tendenci výrazně méně tolerantní než větší psi se . Děti se mohou snadno zranit malého psa a vystrašit ho svými rychlými pohyby , hlasitým hry a tendencí k " lásce "pes příliš těžké . Nedávejte velkou psa myslí , že budou s větší pravděpodobností ublížit dítěti . Jsou silnější a obecně více tolerantní . Velkých plemen
Zlatí retrívři jsou známí pro svou krásu a laskavou povahou.

V horní části seznamu jejemný Novofundlandský pes . Toto plemeno je velmi velký , kolem 120 liber , ale možnánejjemnější plemeno na Zemi . Oni nejsou chována příliš , takže pokud si koupíte jeden z renomovaného chovatele , budete mít skvělou šanci na získání štěně, které jedobrou reprezentaci plemene . Jejich velikost , těžký kabát a tendence slintat může být příliš mnoho pro některé rodiny . Další výbornou volbou jezlatý retrívr , který váží mezi 65 a 80 liber. Labrador retrívr jsou také obvykle dobře s dětmi . Velká plemena mohou být bujná a nemotorný , zatímco mladí , a jsou více pravděpodobné, že ublížit dítě náhodou než úmyslně , takže trénink jenutností .
Střední plemena
pudl je druh , snadno cvičitelný společník pro děti .

Mezi středních plemen ,standardní pudl jevynikající volbou . Inteligentní , přátelský a snadno cvičitelný ,pudl má kudrnaté srsti považován za non- ubývání . Baseti jsou obvykle jemné , ale těžší trénovat . Lovečtí psi jsou poháněny jejich nosy , auboze trénovaný Basset mohl přetáhnout dítě na zem s vodítku . Soft- coated wheaten teriér je další volba, která neuvolňuje a má tendenci být jemné , stejně jako bezplatné z overbreeding , které ničí mnoho populárních plemen . Corgis také mají tendenci být přátelský s dětmi .
Malá plemena dovolenáshih tzu může být dobré se dobře - choval děti .

Většina menších plemen jsou na vysoké nervózní sebe a mají tendenci být méně tolerantní a více defenzivní. Málo z nich může dělat dobře se staršími dětmi , nebo nezvykle klidné a jemné malé děti . Shih tzu je obvykleokouzlující a jemný malý pes , váží asi 10 liber. Ujistěte se, že je to opravdushih tzu , nicméně, protoželhasa apso vypadá téměř přesně stejné , ale není obecně dobré s dětmi . Boston teriéři jsou silnější než většina malých psů , a může být dobré s dětmi , ale může být i přehnaně , pokud nejsou vycvičeni a správně socializovaná . Bíglů jsou mimořádně jemné psy , které by mohlo odpovídat vašim popis malého nebo středního psa .
Smíšené chovy
Nepřehlédněte smíšené chovy .

Nepřehlédněte poníženou mutt . Smíšené plemena nemají specifické vlastnosti, které se můžete spolehnout , ale často jsouskvělý mix typů , a proto mají méně silné instinkty v určitém směru , jako je vůně práce, pasení a ochranu . Dobrý trenér vám pomůže vybrat smíšené plemeno psa , které by mohly býtskvělý zápas pro vaše děti .

Copyright © www.421948.com