Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Psí plemena

Jak jste Pudl Cut styly pocházejí ?

Pudlíci mají nejvíce osobitý styl každé psa . S jeho oholených nohou , se všitým hlavy a pom - pom ocas , to je snadno rozeznatelné . Opačný k obecné víře , tato majestátní špičáky jsou mnohem víc než ornament - oni jsou docela inteligentní . Po staletí pudlové pracoval jako retrívrů . Podle American Kennel Club ,standardní pudl byl obzvláště zběhlý ve vodě , zatímco miniaturní a toy pudlíci byli expertní lanýž lovci ,lahodné houbové pochoutka . To je pro tuto službu , že pudlové první získal svůj jedinečný účes . Lovecký pes
fotografie

Hunters v Evropě zaměstnáno pudly lovit a přinést spadlou drůbeže ve vodě . Jejich rychlost a obratnost ve vodě , v kombinaci s tlustou izolační kožešinou z nich oblíbené . American Kennel Club prohlašuje,plemeno pochází z Německa , kde začal svou kariéru jako Pudel nebo canis familiaris Aquatius . Chcete-li pomoci v plavání , pudlové obdržel krátké střihy . Chilly podmínky požadované izolace pro vodu vázané špičáky , taktrim povoleny pro silnější srst na hlavě a hrudi , chrání orgány , a na klouby , chrání proti chladu .
Hýčkat Hunter

Vzhledem k účinnosti nového řezu ,vzor byl vyvinut pro styl . Tento nový klip přitahuje pozornost , a to zejména od sponzorů ve Francii . Do vlády Ludvíka XVI. v osmnáctém století , hračky pudlíci byli drženi jako hýčkat domácími mazlíčky .
Dějiny umění

Susan Ewing , autor " pudly pro nechápavé " tvrdí, že řecké a římské umělecké dílo , včetně mincí a hrobového umění od 30 AD líčí pudlíka , jako psi , i když odborníci nejsou jisti, jestli tito psi jsou spojeny s moderním pudla . Umělecké dílo z Holandska , Itálie, Francie , Španělska a Německa líčí moderní pudla jako daleká záda jako patnáctého století , včetně díla Albrechta Dürera a Goya . Některé z těchto obrazů ukazují , že pracovní špičáky sportovní účesy podobné těm, které vidíme dnes
Dnešní Oříznout

Chovatelské spolky - . Jako je American Kennel Club , American Canine sdružení a evropské kluby - vyjmenovat konkrétní pokyny střih pro výstavních pudlů . Pet ZIMNÍCH modelovat styl s mnohem menší přísností pro domácího mazlíčka .

Copyright © cs.xzhbc.com