Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Psí plemena

Typy knírač

knírači jsou snadno rozpoznatelné psi , s atletickou postavou a hranatým obličejem - , které více často než ne - má vousatý bradu a husté obočí . Alert a spolehlivé , oni jsou populární jako mazlíčci , ale mají také vysokou úroveň vytrvalosti a byly úspěšně použity jako pracovní psi . Všechny různé druhy kníračů mají dvojitou srst . Krycí srst je hrubá a drátovitá , a pokrývá měkčí vrstvu vlasů pod . Existují tři typy knírače , apopulární kříženec knírače a pudla s názvemSchnoodle . Miniaturní

knírač je11. nejoblíbenější psí plemeno v USA a 7. v Kanadě . Je to silný , robustní pes , s vousatá tvář typické pro knírač plemene . Tito malí psi mohou být nalezeny v různých barvách , ale pouze tři jsou uznávány American Kennel Club : černá , sůl a pepř , a černé a stříbrné . V Americe a Kanadě ,malý knírač je klasifikován jako teriér .
Standardní

střední knírač jeoriginál ze tří typů knírač . To vzniklo v jižním Německu , kde to bylo používáno na farmách chytit krysy , hlídali majetek a zaokrouhlit nahoru dobytek . Jako takový , v USA a Kanadě , tento pes je zařazen do pracovní skupiny . Jedná se o středně velký pes , s muži stojí kolem 18 - 20 palec na ramenou . Samice jsou zhruba o palec menší . Střední knírač váží cokoliv 30-50 liber . Existují pouze dvě barvy knírač : . Černý , sůl a pepř
Giant

Jak již název napovídá ,velký knírač jevelký , silný pes . Jako plemeno , je zařazena do pracovní kategorie . Muži stojí v mezi 25,5 a 27,5 palců na rameni a váží 60 až 90 liber , zatímco feny mají tendenci být o něco menší a lehčí . Vzhledem k jeho velikosti ,obří knírač vyžaduje hodně pohybu a péče . Je to velmi energický pes , a také neuvěřitelně inteligentní , ale především to je skvělý společník .
Schnoodle

Schnoodle jekříženec knírače a A pudl . Schnoodle mohou býttvořeny libovolnou kombinací různých kategorií knírač a pudl a pak klasifikován jako obr , standardní , trpasličí a toy . Obří Schnoodle může vážit až 80 kg aminiaturní může vážit jak malý jako 10-16libra . Schnoodles mají tendenci vypadattrochu jako jeden z rodičů , nežostatní , což znamená, že je obtížné předpovědět přesný výsledek tohoto kříže . Některé Schnoodles mají šlachovitý kabát a knírače , zatímco jiní mají kabáty , které jsou spíš pudlů .

Copyright © cs.xzhbc.com