Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Psí plemena

Jak zvýšit Dvě Rottweilers

Rozhodnutí o přijetí nebo koupit psa jevelký , a to zejména pokud uvažujete o velké plemeno , jako je rotvajler . Péče o psa vyžaduje spoustu času, peněz a úsilí . Rozhodování o tom, koupit nebo přijmout dva psy jeještě větší rozhodnutí . Psi jsou společenská zvířata a získat hodně z mít společníka , ale zdvojnásobuje práci pro vlastníka . Zvyšování dvě Rottweilers může být velmi náročné , ale také , pokud se provádí správně , může přinést velké odměny do svého života , jako je láska , přátelství a zvýšené odpovědnosti . Věci, které budete potřebovat
Vysoce kvalitní pes granule
čerstvé vody
4 psí misky ( 2 vody , 2 pro potraviny )
2 obojky , vodítka 2
veterinář
pes poslušnost třídy
2 velké psí přepravky (volitelné)
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Vyberte typ jídla, které bude živit své dva Rottweilers . V závislosti na věku , velikosti , pohlaví a úroveň aktivity vašich Rotvajleři , budou muset mezi 5 a 10 kg. z vysoce kvalitního psa granuletýden . Ideální počet krmení za den jsou dvě : jedna ráno a jedna večer . Zeptejte se svého veterináře , jakou značku potravin se doporučuje, a kolik se doporučuje pro každého psa . Ujistěte se, že držet se této částce . Krmení Rotvajleři příliš mnoho nebo příliš málo může ovlivnit psa " zdraví . Psi by měli mít přístup k čerstvé vodě po celou dobu .
2

Vezměte si Rottweilers k veterináři pro počáteční vyšetření a snímků . Za to, že se jim k veterináři pravidelně . Budou potřebovat záběry nejméně jednou za dva roky , stejně jako fekální skvrny otestovat na červy , funkce ledvin testy , zubů čištění a Antiparazitní a prevence dirofilariózy léky . Veterinář vám pomůže udržet přehled o tom, kdy se psi potřebují veterinární péči .
3

nočník trénovat své Rottweilers začínáprvní den je máte . Je důležité stanovit pravidelný koupelna rutinu , aby se zabránilo nehodám . Pokud dáváte přednost metodu bedna , školení , držet psy v prostorném kotci ( jeden pes na chovatelské stanice ) a nechat je venku pokaždé, když se jejich odstranění z chovatelské stanice . Budou nakonec zjistí, že mají jít na záchod ven , jakmile vyjdou z jejich chovu . To jeužitečné, technika , pokud máte v plánu na jejich kleci v noci , a když jste pryč z domu . Jinou technikou je slovo asociace školení nočník . Při prvním se psy , vybrat slovo říci pokaždé, když jdou na záchod ven . To by mohlo být " nočník ", " mimo ", " dřep " nebo jakékoliv jiné slovo, které chcete použít . Řekni slovo a hlasitě chválit psy , když se odstraní ven . Nakonec , budou psi spojovat slovo s odstraněním , a vy budete moci použít jako příkaz , aby se ujistil, že odstraní ven, když chcete, aby .
4

Vezměte psy k poslušnosti tříd v místním zverimexu , nebo poslušnosti školy. Vzhledem k tomu, Rotvajleři jsou tak velké a je známo, žeagresivní plemeno , které je třeba se naučit disciplíně brzy . Protože tam jsou dva rotvajleři , mohou psi vyvinout mentality , což je obtížné trénovat . Je důležité, aby psi vědět, že jste na starosti , a že je třeba poslouchat vaše příkazy . Tyto třídy vám pomůže naučit typy příkazů potřebných k řízení psy . Poslušnost třídy dvoulůžkové jako společenský tříd , protože Rotvajleři se naučí komunikovat s ostatními psy . Chvalte je, když oni se ovlivňují dobře . To zahrnuje ocas vrtí , přátelské olizování , a dokonce sniffing za sebou psa ( to je vlastnězdvořilý pozdrav v psím světě ! ) .
5

Vytvořit cvičením . To je důležité zejména u tak velkých plemen . Rotvajleři mohou vážit více než 100 liber plné pěstuje , a mají spoustu energie . Z tohoto důvodu by měly dostat kvalitní výkon po dobu alespoň 45 minut každý den . To může zahrnovat hrací vyzvednout na dvorku nebo místní psí příjemný park, procházky po okolí , nebo dokonce hrát termíny s ostatními psy v místním parku psa .

Copyright © cs.xzhbc.com