Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Psí plemena

Charakteristika z Shih Tzu

Vlastnit pet je velká zodpovědnost . Při pohledu na nový psa , může to být užitečné pro výzkum plemene , aby se ujistil , že jejich temperament a vlastnosti podle potřeby a schopnosti vlastníka . Shih Tzu je jedním z nejoblíbenějších plemen malých psů a jsou známé pro jejich velikost a roztomilý vzhled . Sebevědomé

Přestože jsoumalé plemeno , jedno z nejčastějších vlastností mezi Shih Tzu je jejich hojnost sebevědomí . Shih Tzu nesou sami ve velmi pyšný a poněkud arogantní způsobem a může být trochu tvrdohlavý , když napadal , pokud podplatil jinak . V důsledku jejich sebevědomý chování , většina Shih Tzu nereagují dobře měnit , a vyžaduje důslednost při jejich vyškolený a ukázněný .
Hard housebreak

Vzhledem k tomu, Shih Tzu jsou malé a mají malé měchýře , to může trvat déle housebreak jim , než ostatní psi . Když Shih Tzu jsou štěňata , jejich močové měchýře se stále vyvíjí , jak rostou , takže to může trvat čtyři až šest měsíce přesně housebreak je . Doggie pleny mohou být použity během procesu pomáhat při odstraňování havárií a lze je snadno nalézt v obchodech mazlíčka .
Ostražitost

Shih Tzu je známo, že trochu sobecký a velmi vědomi své okolí . Vzhledem k tomu, že nejsou dobře reagují na změny , mají tendenci sledovat jejich území a štěkat , když slyší náhlé či neznámé zvuky . Shih Tzu jsou také lidé, psi a zůstat ve střehu , když jsou přítomny další neznámé psy , a chvíli může trvat , aby se zahřál na ně .

Copyright © cs.xzhbc.com