Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Psí plemena

Basset Hounds a děti

Baseti jsou krátké , Squatty psů s dlouhými , zvadlý uši . Jejich non-hrozit vzhled , stejně jako jiné znaky , z nich děláideální mazlíček pro děti . Je třeba vzít v úvahu všechny charakteristiky plemene , nicméně , pokud uvažujete o přidání baseta ke své rodině . Velikost

Baseti zůstat poměrně malé . Výšky přes rameno v průměru pohybovat mezi 12 a 15 cm od země . Váhy se pohybují 45 až 75 libra , i když i ty těžší psi zůstat nízko u země . Děti se mohou snadno prohlížet a hrát se psem této velikosti , aniž by obvykle byl vystrašený .
Temperament

Tolerantní , jemný a příjemný , Baseti mají ideální povahu pro děti . Psi také obecně vycházet s ostatními domácími zvířaty , se silnými balení a hnát tendencí . Zřídka agresivní , i když setkání s cizinci , Baseti bude místo pozdravit návštěvníky s čichat . Jedna nevýhoda je tvrdohlavost , která může zmařit děti i dospělé .
Walking

denní procházky jsounutností pro baset , ale děti musí být opatrní pokud jsou ty, které drží na vodítku . Vzhledem k tomu, ze zálibouBaseti " pro lov , je pravděpodobné, že tahat na vodítku , nebo spustit po divoké zvěře , jako králíci , a je třeba pevně na své vedení . Děti a dospělí chodí psy by nikdy sundat vodítko , protože instinktivně následovat jejich akutní čich všude tam, kde to vede k tomu , aby to pro ně snadné ztratit .
Varování

Děti se mohou bezděčně , ale snadno zranit Baseti , podle Rescue stránky Arizona Basset . Pes je dlouhé tělo , abypesatraktivní mazlíček pro děti jezdit . Dítě jakékoliv velikosti sedí na psa zdlouhavé zádech může snadno zranit nebo poškodit jej .
Úvahy

Baseti vyžadují hodně údržby . I když mají krátkou srst , oni shodili hodně a potřebují každodenní kartáčování , stejně jako domov s kvalitní vysavač , říká, žezáchrana místo Arizona Basset . Konstantní slinění je taképodáván s jakoukoli baset , sweb radí majitelům chodit s slintat hadrem kdy , a asi s jejich psů . Vzhledem k tomu, ze jejich jídelny , míra údržby a často neustálé potřebě pozornosti ,stránky říká Baseti nemusí býtideální volbou pro nové rodiče, kteří nemají další čas ani energii věnovat se psovi po péči o děti .

Copyright © cs.xzhbc.com