Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Psí plemena

Rozdíl v Male & Female Papillon

Papillon jeplemeno psa vyznačuje svou dlouhou srst , přátelská osobnost a příliš velké , chlupaté uši . Papillons jehračka plemeno , většinou bílé s skvrny černé , hnědé nebo obojí . Mají tendenci být ani plachý , ani agresivní a užijte si děti a lidi . Temperament

Muž DÝŠINA mají tendenci být více laskavý než ženy . Muži vždy vypadat potěšit svého pána a hru . Ženy jsou více náladoví , a to i poté, co byl vykastrovaný .
Ženy

Ženy jsou více pravděpodobné, že trucovat , když nedostanou to, co chtějí . Chovatelé na silničních Konec Papillons v Oregonu říci, ženy jsou mnohem obtížnější trénovat , protože jejich samostatného pruhu , ale obě pohlaví jsou poměrně jednoduché .
Fyzikální Rozdíly

feny squat močit , na rozdíl od psů , které zvedají nohu . Muži mají také více zřejmé pohlavní orgány .


Vzhled

silnici Konec chovatelé říkají, muži mají lepší srst , ale geny nakonec diktovat kvalitu srsti . Muži stojí vyšší a těžší , ale DÝŠINA , které stojí vyšší než 12 palců jsou diskvalifikováni pro show.
Zábavná fakta

název papillon pochází z francouzštiny pro " motýl " vzhledem k tvaru vlasů kolem hlavy . Drop- ušatý verze , tzv. phalene , má jméno z francouzského slova pro " můra. "

Copyright © cs.xzhbc.com