Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Psí plemena

Jak si vybrat nejlepší psí plemeno pro děti

Vlastnit psa, který dostane spolu se svými dětmi , a jedna vaše děti milují , je důležité, pokud chcete , aby bylšťastný součástí vaší rodiny po celá léta . To je důvod, proč , pokud chcete získat nového psa s dětmi v domě , protože věděl, jak si vybrat ten správný , je důležité . I když každý pes jeindividuální , některá psí plemena jsou vhodnější pro děti než ostatní . Tam jsou také některé faktory, které byste měli zvážit , než rozhodne o konkrétní psa a přináší ho domů . Pokyny dovolená 1

Vyberte si větší pes . I když někteří lidé si myslí, jak se malý pes pro malé děti je tou pravou volbou , ve skutečnosti to není . Malí psi mají často nervózní temperament a může být náchylnější k kousání . Oni jsou obvykle křehčí než větší psi a děti , zvláště ty mladé , mohou náhodně zranit je . Velcí psi jsou obvykle bezpečnější hrát . Děti často rád větší psy příliš .
2

Zvažte svůj denní rozvrh a odpovědnosti . Nevybírejte nového psa s myšlenkou , že vaše děti budou starat o to . Je možné, že nebude . To je důvod, proč se rozhodli psí plemeno, které je nenáročné na údržbu , je důležité. Některá plemena vyžadují hodiny cvičení . Ostatní depresi , pokud jsou sami doma často . Některé vyžadují hodně pozornosti a hodně tréninku . Pokud nemáte čas potřebný k zaškolení a postarat se o nové psa , nechápu jedno . Budete jen skončit s špatně choval psa, budete nakonec nechat v útulku .
3

Zamyslete se nad vaší rodiny životní styl . Jste aktivní ? Myslíte si, trávit hodně času venku ? Jsou dlouhé túry součástí vaší týdenní rutiny ? Co vaše rodina ráda k tomu je třeba vzít v úvahu při výběru správného psa plemene pro vás . Pokud máte rádi přírodu , vybrat něco jako německý ovčák nebo labrador . Pokud dáváte přednost lenošení doma ,Anglický buldok , nebokokršpaněl by mohlo býtlepší fit .
4

Vyberte si dospělého psa . Mnoho z nich již stýkal s dětmi , takže budete mít méně pravděpodobné, že strávit několik měsíců tréninku , nebo obav , že může kousat nebo jinak zranit děti . Zatímco děti se obvykle jako štěňata , které vyžadují obrovské množství času a energie , a pokud jejich povaha není plně vyvinut , mohou být větší hazard , než starší pes .
5

Otestujte psa pro temperament . Psi jako zlatých retrívrů a labradorů jsou známé pro jejich klidným osobnosti . Pamatujte, že každý pes má svůj vlastní temperament , a vy byste měli být jisti, že se vám líbí má bezpečný jeden před zavedením ji se svými dětmi . Tleskat rukama na straně jeho hlavy . Stiskněte a vytáhněte jitrochu , nebo zatahání lehce na jeho ocas . Pokud to vrčí , patentkami nebo se snaží vás kousnout , to nenípes , měli byste zvolit jako rodinného mazlíčka .
6

Vyberte si z psích plemen , které jsou známé pro bytí tolerantní hluku . Domy s dětmi můžete vyzkoušet trpělivost dospělého a toleranci , nevadípsa . Přemýšlejte o plemeni jako staré anglické ovčácký pes nebo Saint Bernard . Některé z těchto psů by se ani nepohnul , pokudarmáda jet letěl nad hlavou .
7

Ujistěte se, že všichni v rodině souhlasí zhruba stejný pes . Můžete si myslet , i když vaše děti nechtějí , aby konkrétní plemeno psa , budou pěstovat ji milovat . Mohou ne . Vlastnit psa je dost práce , aniž by vybírala psa z chovu vaše děti nemají rádi . Udělejte si čas výběru , a ujistěte se, že každý je v souladu Než si přinesete své nové psí domov .

Copyright © cs.xzhbc.com