Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Psí plemena

Jak určit Lakeland teriér

Lakeland teriér , s veselým přístupem , je dobrý lovecký společník a hlídací pes . To může být docela tvrdohlavý a odhodlaný - nedělej chyba tato charakteristika pro argumentační osobnosti . Toto plemeno je také skvělé mít jako rodinný společník , a miluje děti . Protože jeho úmyslného způsoby , toto plemeno potřebuje rozsáhlé školení - poslušnost třídy jsouskvělý start . Není topes , můžete jen nechat na dvorku , jak to může kopat svou cestu pod plotem . Na rozdíl od většiny teriérů ,Lakeland teriér je obecně ne agresivní pes . Pokyny dovolená 1

Podívejte se na celkový vzhled Lakeland teriér . Toto plemeno se od severní části okresu English jezera . Jeho úzké tělo tvoří malý , kvadratický , že je poměrně robustní . Pes je docela dobře dohromady , začíná s dlouhým krkem , což vede vysoké ramena a krátký hřbet , končí s teriér je vysoce nasazený ocas .
2

Zkontrolujte, zda jevelikost toto plemeno odpovídá látce . Muži 14 a půl palce na ramenou a žen jsou 13 ½ až 14 palců na ramenou . Obě pohlaví váží asi 17 kilo. Ženy mají tendenci být o něco delší v těle než muži .
3

Ujistěte se, žehlava a funkce jsou úměrné zbytku psa . Hlava je obdélníkový a délka lebky a tlamy jsou navzájem rovné . Nos je černý - i když někteří psi mohou mít nos s vybledlým pigmentu. V nevelké oči jsoutrochu oválné a nastavit poměrně daleko od sebe . Mohou býttmavě oříškově hnědé až hnědé barvy v játrech nebo jater a pálením zbarvených psů , ale jsou hnědé až černé v jakékoliv jiné barvě psa . Uši ve tvaru písmene V jsou malé .
4

Podívejte se na dlouhém krku . Je oblouky a mírně rozšiřuje do ramen . Hrudník je poněkud úzký a poměrně hluboká . Přední ramena jsou zaúhlené adlouhá čepel by měla být přiměřená , aby v horní části paže . Krátké nohy jsou silné , a vést ke kulaté nohy s kompaktními prsty . Ocas je obvykle ukotvený a je nesen rovně nahoru a do trochu křivky směrem k hlavě . Silné zadní stehna jsou velmi svalnaté . Zadní nohy mají nějaký úhlení k nim , ale ne natolik, aby vliv na rovnováhu . Zadní nohy , stejně jako přední , jsou kulaté s kompaktními prsty .
5

Petdvojitá srst . Podsada je měkká skrývá ukrytý pod krycí srsti . Tvrdá krycí srst je šlachovitý a asi půl palce na centimetry dlouhé . Vnější vlasy mohou být rovné nebotrochu zvlněná. Lakeland teriér může být modrá , játra , černá , pšeničná nebo červená . Někteří psi jsou označeny sedla , která vede ze zadní části krku , dolů po stranách a až k ocasu . Osedlal psi jsou obvykle pšenice nebo tan s modrým , jater nebo černé sedlo . Někdysedlo může být smíchán s červeným a buď modré , jater nebo černé .

Copyright © cs.xzhbc.com