Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Psí plemena

Jak identifikovatVelké Pyreneje

Hladké pohybující Great Pyrenees vykazuje sílu a hbitost ve své dobře - vyvážené kroku . Jedná se o jemný a laskavý plemeno , ale může být územní a chrání jeho rodiny v případě potřeby. Jeho obecné chování ukazuje vyrovnanost a jeho trpělivost a tolerance přispívá k laskavé , inteligentní a královské výrazem plemene . To jevelmi koordinovaný plemeno, které se používá k hlídání stád v jakémkoli počasí v Pyrenejích . Pokyny dovolená 1

Podívejte se na velikosti velkých Pyrenejí . Samci jsou 27 až 32in. v kohoutku a váží asi 100 kilo. Samice jsou 25-29in. v kohoutku a váží asi 85 liber . Jedná se o vyvážený plemeno , a pokud se měří v kohoutku ,výška je o něco menší než délka těla , měřeno od bodu ramen k bodu hýždí . Srst je Great Pyrenees vypadat jako podstatné pes , ale je to opravdu středně látky - kostní struktury by neměly být příliš těžké , ani příliš lehká .
2

Ujistěte se, žehlava a výraz jsou správné . Hlava je klínovitého tvaru a neměly by být těžký v poměru k velikosti psa . Středně velké oči jsou mandlového tvaru a měly by být bohatý tmavě hnědé barvy . Uši jsou malé až střední , v tvaru a mají zaoblené tipy . Jsou nesen nízko a těsně u hlavy . Délka tlamy je jen o velikosti měření na zadní části lebky . Nos a pysky jsou černé .
3

Podívejte se na silně svalnaté tělo Velké Pyrenejí . Tělo je střední délky a má minimální lalok . Hrudník je poněkud široká a vede k dobře odpružené hrudního koše . V tailbones by měla dosáhnout k hleznu , adobře osrstěný ocas je obvykle nesen nízko , ale může být nesen nad hřbetem , když vzrušený . Bezstarostný Ramena jsou dobře osvalené dává tomuto plemeni dobrý dosah . Zaoblené , abyste vzal nohy vede k dobře polstrované , klenutými prsty . V svalnaté stehna rozšířit z pánve v pravém úhlu . To je stejné délky jako spodní stehno . Zadní nohy sportovní dvojité paspárky . Nohy jsoupřední nohy - zaoblené , close- dlaně a dobře polstrované , klenuté prsty .
4

Cítit počasí - odolný dvojitou srst . Dlouhá krycí srst je hrubá , hustá , dlouhá a plochá . Srst je plochá a leží přes hustou , vlněný podsadou . Srst tvoří hřívu kolem krku - Tato funkce je výraznější u mužů . Srst nesmí být kudrnatá . To by mělo být bílé nebo bílé s šedou , jezevec , červenohnědé nebo tříslovými znaky . Značky se objeví na ucho , hlavy a ocasu . Mohou se také objevit jako několik tělesných míst . Označení by neměla pokrývat více než třetinu těla . Podsada je obvykle bílá , ale může být ve stínu .

Copyright © cs.xzhbc.com