Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Psí plemena

Jak pečovat o německý krátkosrstý ohař

Pokud jste někdy byli kolem Německý krátkosrstý ohař , dva rysy , které přicházejí na mysl, jsou : aktivní a milý . Ale věděli jste také,plemeno je považován za relativně nízké nároky na údržbu a má tendenci žít dlouhý život - někdy dokonce i 17 nebo 18 ? Teď, když děláte - zde jsou některé správné způsoby, jak pečovat o této loajální rodinný společník . Návod dovolená 1

Spay nebo kastrovat vaše Německý krátkosrstý ohař . Kastrace ženy před tím, než první tepelný předchází rakovině prsu a snižuje riziko infekcí dělohy . Kastrace psů před věkové čtyři zabraňuje rakoviny varlat , pomáhá udržovat zdravou prostatu a obrubníky agresi .
2

Vezměte si německý krátkosrstý ohař na pravidelné lékařské prohlídky a aktuální informace o očkování , blechy a heartworm preventative . Můžete si také udělat měsíční domácí zkoušku z kůže , oči , uši , nos , zuby a dásně .
3

mít svůj GSP zuby čistit odborně na pravidelném základě . Zeptejte se svého veterináře na doporučeného schématu .
4

krmit německý krátkosrstý ohař výživnou a vyváženou stravu . Vyberte si kvalitní prémiové krmivo s masem jako první složku nebo domácí strava se skládá ze správné rovnováhy bílkovin , sacharidů , tuků , vlákniny , vitamínů a minerálů.
5

Cvičení GSP energicky . Vezměte ho na svižné dlouhé procházky nebo denní zaběhat . Dělají nejlepší bydlení v domě s bohatou velikosti oploceném dvoře . Mohou však dělat dobře v bytě , ale musí mít dostatek pohybu .
6

čistíte GSP občas s gumou nebo měkkým kartáčem . Jsou to průměrné vylučováním .
7

Koupat jste GSP -li to nutné , asi každý pár měsíců by za normálních okolností stačit . Vyčistěte uši s tampónem a dětského oleje nebo čisticího roztoku ucho pro psy .
8

Udržujte nehty vašeho Německý krátkosrstý ohař je zdobené . Každých pár měsíců v průběhu času koupel bude fungovat . Tak dlouho, jak se dostat hodně chůze a běh v , měli by vyžadovat minimální oříznutí (pokud existuje) .

Copyright © cs.xzhbc.com