Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Hračky >> 

Jak se připravit Designer Dogs

bude Všichni psi přirozeně ženicha sami , ale vzhledem k šlechtění , značkové psi vyžadují dodatečné grooming lidmi , aby je v dobrém stavu . Kromě přijímání svého psa vidět profesionální pes čeledín , můžete dát svého psa týdenní grooming zasedání s cílem zajistit jeho srst zůstává lesklá a svěží . Věci, které budete potřebovat
Soft pin kartáč
Syntetický kartáčkem
úzký ozubený hřeben
ucha kleště
Vata
Chamois hadřík
nehty
Dog pasta < br > kartáček na zuby
zastřihování nůžky
Grooming sprej
Zobrazit další instrukce dovolená 1

kartáč srst vašeho psa jemně s měkkým pin kartáčkem k odstranění odumřelé kůže v srsti , a pak použijte kartáčem a hřebenem na srsti vašeho psa , počínaje u hlavy a postupný přechod k jeho ocasu a nohou . Použijte hřeben a nůžky , aby se zbavili jakýchkoli Manglese ulovených v jeho srsti .
2

Prohlédněte si uši Vašeho psa k infekcím a vosku a používat ušní kleště na snížení jakékoli nežádoucí chloupky . Chov Designer má za následek nadměrné vlasy rostou z ucha psa . To navíc vlasy mohou past vosk a může způsobit ušní infekce , takže je třeba udržovat krátké .
3

Odstraňte všechny zamotání nebo nečistoty zachyceny v prstech a anální oblasti . Použijte nůžky na nehty zkrátit nehty , aby se zabránilo prostor s růžovým centrem .

Zkontrolujte, zda vnitřek úst zápach , záněty a suti , a kartáč dobře s kartáčkem na zuby .
4

Místo vata v uších vašeho psa , a koupat se v teplé vodě . Pěnu důkladně psa šamponem , opláchněte znovu , a pak pohladit psa suchu s jelenicí . Po zaschnutí můžete odstranit vatu , a dát konečnou ženicha s měkkým pin štětcem a použít grooming sprej udržet srst v dobrém stavu .

Copyright © www.421948.com