Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Hračky >> 

Jak čistit pes srst Bez šampon Mokré

Majitelé psů vědí, jak nepříjemné to může být , aby jejich čtyřnohého kamaráda vanu . Někdy je snazší se vypořádat s pachem psa a nečistot , než bojovat psa ve vaně . Naštěstí ,rychlá a jednoduchá metoda čistí psí srst aniž by došlo k standoff s čokl . Použití suché psí šampon jealternativou k tradičním lázně s vodou a mokré šamponem . Věci, které budete potřebovat
1/2 šálku jedlá soda
1/2 šálku mleté ​​oves
1/4 šálku drceného levandule
Velký Solnička
Staré prostěradlo ( volitelně )
Psí kartáč
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Kombinovat 1/2 šálku jedlé sody , 1/2 šálku pozemní ovsa a 1/4 šálku drceného levandule vprázdné , velké solnička . Přísady tvoří suchý šampon , který je ve formě prášku . Pokud nemáte všechny složky , můžete použít pouze jedlé sody .
2

Nastavit oblast ve vaší domácnosti , kde se dá vašemu psovi suché lázně . Vzhledem k tomu,metoda používá prášková látka , může se provést mírné nepořádek . Dobrým způsobem, jak zabránit nepořádek je položit na podlahu staré prostěradlo . Poté, co jste udělal čištění svého psa , můžete si vzít list mimo setřást prach nebo mýt list v pračce .
3

Umístěte psa do této oblasti můžete nastavit pro suché lázně . Držte své límec , a nastavit psa ve stoje . Shake suchý šampon na psa suchou srst , a třít její práškové přísady do srsti . Nechteprášek sedět na srsti vašeho psa po dobu 10 minut . Během této doby se směs absorbuje nečistoty a olej ze srsti vašeho psa .
4

Kartáč srst vašeho psa důkladně se psem štětcem . Kartáčování odstraňuje suché šampon, který vstřebává nečistoty a oleje , stejně jako přebytečné suchý šampon . Odstranění přebytečné suchý šampon je důležité, protože to může dráždit kůži psa .
5

Opakujte suchý šampon postup vždy, když váš čokl začne mít zápach nebo se podívejte špinavé . Koupat psa s vodou a mokré šamponem po čtyřech po sobě jdoucích suchý šampon lázní .

Copyright © www.421948.com