Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Hračky >> 

Co mohu s rozprašovačem Můj pes Pen S zabít blechy ?

Existuje několik věcí, více deprimující pro majitele psa , než vidět svého domácího mazlíčka nekonečně poškrábání a poškrábání , protože blechy napadli vašeho domova . Skoncovat s problémy, bleší může často být frustrující a obtížné . Nicméně , pomocí správné produkty a ošetření prostor , můžete učinit první kroky v získávání kontroly nad vaším bleší problém a pohybuje se směrem k bleší bez domova . Bleší Léčba spreje a pudry

místní zverimexu , a dokonce i místní výborný obchod s sebou nese řadu bleší ošetření , které mohou být použity k léčbě vašeho psa pero . Podívejte se na produkty, které říkají věci jako " koberec sprejem ", " léčení koberec " nebo " pokojové spreje " na štítku při pohledu na léčbu pro vašeho domácího mazlíčka pera . K dispozici jsou také úpravy v práškové formě , které jsou k dispozici a mohou být nasypané do této oblasti. Přečtěte si celý návod před použitím produktu , protože mnoho z nich má velmi specifické informace o tom, kdy se znovu zavést svého psa na ošetřované oblasti .
Domácí opravné prostředky

Existují i ​​jiné věci, můžete použít k léčbě vašeho psa pero , které můžete mít , kterým se v okolí vašeho domova . Například , Babiččin domácí opravné prostředky doporučuje používat ocet , vodní sprej k léčbě oblast . Smíchejte stejné díly octa a vody a nalít směs do rozprašovače . Spray celou oblast směsí a nechte zcela vyschnout . Můžete také použít Avon Skin - tak - Soft na oblasti v peru . Smíchejte 1,5 oz z kůže - tak - Soft agalon vody a sprej na psa pera . Borax může také být používán jako léčba pro vašeho psa pera , poznamenává Dr. Sherry Weaver z Cesar cesty .

Přírodní léčiva

Existuje mnoho esenciálních olejů než může být také nastříkat na vašeho psa pera zabít blechy a zabránit napadení , podle Rodinný bylinné prostředky . Pennyroyal , eukalyptus , cedrové a Citronella oleje to vše bylo zjištěno, že efektivní bleší ošetření . Minty esenciální oleje , jako je máta peprná a libavky , práce jako bleší ošetření stejně . Můžete také držet cedrové hobliny perem oblasti vašeho psa odrazit blechy . Při použití přírodních prostředků , dávat pozor na vašeho domácího mazlíčka , aby se ujistil, že nebude vyvíjet žádné rány nebo vyrážky , které by naznačovaly, že je alergický na látku , kterou používáte .
Než začnete léčit

Léčba vašeho psa pero neníjediný krok, který je třeba brát zbavit váš domov z blechami . Za prvé , léčit trávník s pesticidem , aby se zabránilo svého psa od uvedení blechy do vašeho domova . Také je potřeba léčit psa blech pomocí bleší šampony a kúry , říkáDaily Puppy . A konečně , je třeba důkladně vyčistit svůj domov vysávání koberců a látkových povrchů a otřením povrchů . Tím, útočí na vaši bleší problém na více úrovních , budete lépe zajistily , žeproblém nebude přetrvávat .

Copyright © www.421948.com