Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Hračky >> 

Domácí Pet Šampony

Komerční pet šampony jsou hemžící s chemikáliemi . Naše domácí zvířata jsou citlivé na těchto chemických látek , a to zejména kolem očí a kůže , místa, kde jsou obecně platné šampony . To může způsobit celou řadu problémů , od alergické reakce na rohovkových vředů . Zkuste místo toho, aby vaše vlastní přírodní šampon . Složení

Nejjednodušší šampon recepty vyžadují kombinaci snadno dostupné , vše - přírodní složky , jako jsou ovesné vločky , otruby , jablečný mošt , ocet , atd. Většina z těchto složek lze snadno najít v místní potravinářské prodejny nebo nové trhy . Každá z těchto složek poskytuje individuální funkci v kombinaci , což pro ucelené řešení . Za normálních domácí šampon přípravků ,seznam složek bude krátká , včetně tří na čtyři základní ingrediencí: jeden pro čištění , jeden pro klimatizaci , jeden pro deodorační , a možná jednou do bojových škůdcům . Zahrnutí éterických olejů pro blechami a klíšťaty řízení je volitelná .
Formulace

Existují i ​​suché a mokré formulace . Který z nich použít, bude záviset na faktorech , jako je čas , dostupných vodních zdrojů a osobních preferencí . Mokré šampony zpravidla skládá z několika složek, v kombinaci s vodou a vyžadují napěnění a oplachování . Suché šampony se skládají ze všech , nebo většinou vše , suché přísady a nevyžadují vodu . Suché přípravky se nejčastěji používají při mezi pravidelné mokré šamponování odstranit pachy a znovu proti škůdcům (éterické oleje) pro maximální účinnost .
Zdraví Výhody

Příprava domácí mazlíček šampony vám dává možnost udržet vašeho psa v čistotě , vůně svěží a prosté škodlivého organismu , aniž by na úkor obchodních šamponů . Některé složky v komerčně připravených šampony mohou dráždit vašeho psa . Pokud ano , pak se domácí psí šampony vám přidanou výhodu, že jsou hypoalergenní , v závislosti na receptu , kterou si vyberete .

A bonus , pokud jste šetrné k životnímu prostředí je to, že domácí psí šampony jsou také 100 procent biologicky odbouratelný . Vzhledem k tomu , že jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí , nebudou poškozovat životní prostředí a musí být bezpečně můžete zapít jakoukoli kanalizace nebo do jakéhokoli přirozeného vodního toku .

Copyright © www.421948.com