Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak Navlhčete suchou kůži na psí tlapky

Mnoho věcí může způsobit tlapky psí , aby plev , suché a crack . Například , nedostatky vitamínů , povětrnostní podmínky a běžné opotřebení to vše může ovlivnit psí tlapky . Můžete si vzít několik jednoduchých a levných kroky k léčbě a prevenci mnoha příčin suché tlapky vašeho psa . Vzhledem k tomu,zdraví a make-up každý pes je jiný , to je vždy moudré poradit se s veterinárním lékařem , pokud jde o konkrétní otázky, psí péče . Návod dovolená 1 chemikálie pro domácnost mohou způsobit suché tlapky .

Určete zdroj suché tlapky vašeho psa . Monitor aktivity psa a izolovat expozice, které zhoršují stav . Vezměme si například takové věci jako podlahové čističe , chemikálie, venkovních ploch , dehydratace a povětrnostních podmínek .
2. Použití psí botičky ochrání tlapky od bolestivé sucha .

odstranit pachatele , jako jsou alergeny a dráždivé látky . Použijte psí botičky pro ochranu tlapek v nepříznivém počasí . Zkuste přírodní produkty pro čištění a nevystavujte psů náročných povrchových podmínek . Ujistěte se, že vodní nádrže jsou vždy plné a přístupné pro hydrataci .
3 Vitamin E Tablety mohou být rozděleny a masírovat do psí polštářky .

Jemně otřete tlapky psa. Masáž netoxické mazivo do psí polštářky tlapek . Například , použijte ropný gel , vitamin E , nebo bambucké máslo , nebo si vybrat konkrétně formulovaný krém pro psy
4 Veterináři můžete posoudit zdravotní příčiny psí suché tlapky . .

mítveterinář vyšetřit pro lékařské příčiny , jako jsou infekce , nedostatky zinku nebo kožních onemocnění . Postupujte podle doporučení veterináře týkající se lékařského ošetření suché tlapky a navrhovaných lokálních řešení .

Copyright © www.421948.com