Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak opravit popraskané rty psa

Podobné člověka , psi mohou dostat rozpraskané rty . Vzhledem k tomu, psí tvář je častoprvní věc, která si všiml při hlazení psa , mohou jeho majitelé rychle odhalit problém . Pes suché , popraskané rty mohou často olizovat si rty a rozetřete nebo packa svou tvář . Podmínka, která může býtpříznakem základních lékařské nebo zubní podmínek , může být vyvolána dehydratací nebo kontaktu s kartáčem a plevelů. Použijte lokální aplikace pomoci léčit rty vašeho psa . Věci, které budete potřebovat klipart peroxid vodíku
vodě
rostliny Aloe vera
nůž
vatový tampon klipart olivového oleje
vody
Zobrazit další instrukce

1

Vyčistěte rty vašeho psa . Smíchejte 1 polévkovou lžíci peroxidu vodíku s 5 lžícemi vody . Umyjte rty vašeho psa směsí na denní bázi .
2

Vyjměte list z aloe vera rostlina . Plátek dovolenou vertikálně s nožem . Stiskněte dovolenou takjasné , gel -jako substance vyjde . Použít aloe na rty vašeho psa na podporu hojení .
3

Navlhčete vatový tampon s olivovým olejem a skvrnu ji na rty vašeho psa . Olej pomáhá chránit rty vašeho psa a těsnění vlhkost do nich . Tento postup opakujte denně , dokud rty léčit .
4

mít voda snadno dostupné pro vašeho psa . Vyčistěte misku s vodou vašeho psa denně .

Copyright © www.421948.com