Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Mohu použít Bio - olej na mého psa ?

Počet lidské zdraví přešli do použití pro psa péče , ale je důležité nejprve se poraďte se svým veterinářem , než se snaží něco, co není součástí vašeho psa pravidelně wellness rutiny . Zatímconedávný trend Bio - Oil popularitě má lidi blouznění o výhodách tohoto produktu na opravu kůže , existuje několik aspektů, aby zvážila , než zjištění, zda je bezpečné pro vašeho psa . Minerální olej

regenerační pleť musí proniknout několik vrstev kůže , aby se regenerovat poškozenou buněčnou strukturu . Bioolej první přísada - minerální olej - jeropné vedlejší produkt, který je umístěn v horní části kůže , které tvoří bariéru, která zabraňuje další léčivé látky dostat kolem něj , v závislosti na WebMD.com . To také znamená, žefilmy povlak tvoří zabraňuje vzduchu cirkulujícího a kolem popraskané polštářky psa , zranitelné nosní tkáně nebo horké skvrny , která zachycuje toxiny v těle a neumožňuje jim uniknout .
BHT

Pracovní skupina pro životní prostředí uvádí celou řadu toxických účinků BHT na laboratorních zvířatech , včetně alergií , poruch imunitního a rakoviny . Používá se jako konzervační prostředek , tato přísada funguje stabilizovat vlastnosti oleje , aby se nestaly žluklé . Mnoho zemí zakázalo BHT z lidských výrobků , ale podle Sabine Contreras The Dog Food projektu ,Spojené státy stále umožňuje lidem a zvířata musí být vystavena na jeho škodlivým účinkům na zpracované potraviny a předměty osobní hygieny , jako je Bio - Oil .

požití

Bio - olej jenetoxický aktuální produkt není určen k požití , podle Drugs.com . To jeobava , když vzhledem k jeho používání na svého psa, protože je velmi pravděpodobné, že bude olízl se a polkl . Obsah ropné bázi může způsobit trávicí problémystejným způsobem motorový olej dělá a může vyžadovat cestu k veterináři, v závislosti na tom, kolik bylo spotřebováno . Známky požití zahrnují řídká stolice , jíst trávu na podporu zvracení a pít hodně vody .
Dog - specifické produkty

Místo použitím produktu Bio - Oil vyrábí pro člověka , zvolte jednu vyroben speciálně pro zvířata . Dermoscent Bio balzám Skin Oprava péče pro psy je jedna taková možnost, která je bez minerálních olejů nebo BHT , použití místo přírodních a organických složek jako glycin max rostlinný olej , Elaeis guineenses olej a Melaleuca cajputi oleje , které jsou volně vstřebává do pokožky poskytnout léčebné výsledky .

Copyright © www.421948.com