Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Nejlepší způsoby, jak léčit blechy

Když váš pes vyvíjí problém bleší to je jakzlost aobavy z hlediska zdraví . Nejen, že je to bezpečné pro vašeho domácího mazlíčka , se může státproblémem ve vašem domě , pokud dostatek blechy nastavení tábor v koberci a nábytku . Existujemnožství způsobů, jak zacházet blechy , aby se váš pes pohodlné , šťastná a zdravá . Většina majitelů psů zjistí, žekombinace terapií je pro léčbu a prevenci bleší ohnisek nejlepší. Obojky proti blechám

obojky proti blechám jsou malé , léčivé pásky nosí kolem krku zvířete jako standardní límec . Chemické látky na límci nejsou škodlivé pro vašeho psa a jsou formulovány tak, aby odpuzují blechy . To jevhodnou volbou pro zbavit psa blech , ale to funguje nejlépe v kombinaci s jinou léčbou . Obojky proti blechám se nejlépe používá jako preventivní opatření . Je to pohodlné a bezpečné pro vašeho psa nosit obojek pro delší nebo neurčitou dobu , a to je dost úzký , aby se nosí s ​​pet standardním obojku.
Spot -On ošetření
< br >

Spot -on léčby jsou malé , cibuloviny pakety koncentrované bleší léků , které použijete na srsti psa v časových intervalech stanovených výrobcem . Léčba je často použita jen jednou za měsíc . Použít ji otevřením balíčku , který volně se podobá lék kapátko . Poté , umístit kapky léku v běžných středových bodech těla psa , jako za jeho krkem , nad ocasem nebo na uších . Tyto úpravy jsoualternativou k bleší obojky a jsou nejlépe preventivní opatření , ale může pomoci při odstraňování blechy .
Shampoo

šamponování psa produkt formulovány tak, aby cíl blechy , jespolehlivý a preventivní ošetření možnost . Jako každý majitel psa ví , dávat psa vykoupat může býtzkušenost , pokud není náročnýpřímo noční můrou . Nicméně , čištění zvíře s blechami šampon jeúčinný způsob, jak se zbavit psa blech , pokud mámírné až středně závažné epidemie . Použití bleší šampon pro pravidelné psích lázní , bez ohledu na přítomnost blech , jejednoduchý způsob, jak chránit psa proti budoucím zamoření .
Flea Dip

nejkoncentrovanější způsob k léčbě těžké případ blech je dát zvířeti bleší dip . Tento proces je téměř shodná s vanou , ale blecha dip je mnohem silnější , než standardní chemický Šampon pro psy . Chemické látky jsou tak silné, že většina majitelů psů se rozhodnou vzít psa k veterináři na bleší dip , spíše než pokoušet jeden doma . Pokud se ponořit svého psa doma, být velmi opatrní, aby se chemikálie z jeho očí , nosu a úst .

Copyright © www.421948.com