Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Činnosti vyčerpat vaše psí energie

Lov , získávání , hnát , hlídání a společnost : To jsou jen některé z míst , které psi byli chováni udělat . Šťastný, zdravý psi mají aktivní mysl a získat dostatek pohybu . Fyzické a mentální stimulace je nutné odvést psa nadměrné množství energie , tak jako majitel psa , vaší povinností je pomoci váš pes dostat cvičení , které potřebuje . Podle Americké společnosti pro prevenci krutosti na zvířatech , je příliš málo cvičení vede ke špatné sebeovládání a destruktivní chování , jako je kousání , nebo škrábání , hyperaktivita , a štěkání nebo kňučení . Existuje řada činností , které můžete dělat se svým psem , aby se mohla vrhnout , že extra energii . Denní Procházky

Vezměte svého psa na procházku každý den . To bude mít řadu výhod pro vaše chlupaté přátele. Za prvé , že dostane psa ven z domu . Změna krajiny a životního prostředí pomůže stimulovat vašeho psa mysl a dát mu duševní cvičení . Procházky vyžadují psy zpracovat nové pohledy , zvuky a vůně , jakož i praktické chování . Procházky také dát vašemu psovi fyzické cvičení . Délka a frekvence vašich procházek bude do značné míry záviset na plemeni , které vlastníte . Menší nebo méně energické plemena mohou dělat dobře s jediným pěti - až - 10-minutové chůze každý den , zatímco větší , více aktivních plemen mohli potřebovat dvě procházkydenně 30 až 40 minut každý . Výzkum vaše plemeno zjistit, kolik chůze se doporučuje pro vašeho psa .
Aerobik

Pro aktivnější majitele, aerobní aktivity , nebo více namáhavé činnosti , jako je plavání , jogging , turistika a cykloturistika , může poskytnout další odbytiště pro energii psa . Pokud jsteběžec a víte, že váš pes má vytrvalost a energii , aby udržel krok , vezměte si ji s sebou na ranní zaběhat . Vezměte si vodu a přenosný jídlo společně pro vašeho psa , i když , aby nedošlo k dehydrataci . Zkuste si vezmete psa a jeho oblíbenou hračku na rybníku v horkém dni . Mnoho plemen , zvláště načítání plemena , jako jsou labradoři , milují vodu , a bude mít dobré koupání . Vem si to pomalu , a dále hodit hračku trochu v čase . Ne všichni psi vědí, jak plavat instinktivně , a některé může trvat několik minut, až se zahřeje k myšlence .

Hry a hračky

hry na přetahování - z - války a přinést může spálit extra energii a dá vás a vašeho psa šanci se spojit . Doba přehrávání má i další výhody pro vašeho psa stejně . Podle ASPCA , může hry pomoci svého psa naučit impulsní ovládání . Dávají vám možnost naučit svého psa , aby si s jeho zuby . Za druhé , mnohé z chování ( honí , třes , trhání nebo tahání ) vykazovaly během těchto her jsou instinktivní pro psy , a tím, že hraje dáváte psovi možnost vyzkoušet tyto instinktivní chování v nedestruktivním způsobem . Kromě her , aby vaše psí hádanky řešit . Puzzle hračky, jako například Kongs , držte dárky uvnitř , že váš pes se musí naučit , jak se dostat . Ty mohou udržet vašeho psa baví a pomoci mu vykonávat svou mysl a instinkty. Totéž platí i pro žvýkání na kostech , takže poskytujímálo z nich stejně .
Výchovy a sportu

Školení vašeho psa pomáhá ji spálit navíc duševní energie při udržet svou mysl ( a chování ) v nejlepší formě . Dejte mu nějakou práci tím, že nepřetržitě učí to nové věci . Pokud váš pes ovládá základní povely a každý trik si můžete myslet, učit , trénovat soutěžit v psím sportu , jako je agility , disk psa , dokovací stanice pro potápění , rally nebo flyball . Psí sporty mohou být fyzicky i psychicky náročné pro psy . Oni také vyžadují neustálou interakci mezi psovodem ( to jste vy ) a psa , tak oni také poskytují možnost vázat stejně . Výzkum psí sporty i jako školící centrum ve vašem okolí , aby viděli, co by mohlo býtdobrou volbou pro vašeho psa .

Copyright © www.421948.com