Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Známky podvýživy u psů

podvýživy může býtznámkou toho, žepes je zneužíváno , ačkoli to může také znamenat nemoc nebo onemocnění . Vzhledem k tomu, podvýživa není nutněznámkou toho, žezvíře je zanedbáván nebo zneužity , by odpovědní majitelé domácích zvířat si být vědomi příznaky podvyživený pes . Energie

Psi by měli být aktivní a mobilní . Když psi nejsou nadšeni, když přijdete domů , nebo nemají vstát , když někdo zaklepe na dveře , které by mohly být podvyživený . Zvíře s nízkou energií také může býtznámkou toho, žepes je nemocný . V kombinaci s zvracení , mohlo nízkoenergetické znamenat, žepes je nemocný . Červy a další podmínky mohou způsobit zvíře ztratit výživu ze svého jídla a způsobit nízkou energii .
Vzhled

Ačkoli žebra mnoho psů " jsou viditelné , i když se jim dostane správné výživy ,extrémně tenké vypadající pes je možnánejzřetelnější známkou podvýživy . Hrudní koš jenejlepší oblast se podívat , protože je tooblast s nejmenším množstvím pokrytí vlasů . Oblast hip je další efektivní místo pro kontrolu příznaků zející kostí . Podvyživení psi mohou být také kulhal a často vypadají, jako by se v bolesti , když si sednout .
Dehydratace

Dehydratace je zřejmé , pokudpes nemá pružnost kůže . Tím, že štípne psa kůži kolem ramen a pozorování , zda je zpět odrazí rychle , můžete určit, zdapes je dehydratovaná . Kůže by měla odrazit zpět okamžitě . Psi by měli mít vždy k dispozici vodu k pití . Při štípání kůže , všimněte si, jestli tam je nějaká ztráta vlasů . Tloušťka vlasů může být dalším ukazatelem podvýživy . Vytáhněte vlasy šetrně , aby zjistil, jestli to zůstane na kůži nebo táhne pryč .
Akce

Pokud se domníváte, žepes trpí podvýživou , měli byste ihned zavolat veterináře . Diagnostika vydává psa sami sebe, je nesmírně obtížné, protože vaše zvíře nebude schopen komunikovat své problémy . Screeningem zvíře , veterináři jsou schopni přesně určit , co je příčinou příznaků , které se podobají podvýživu . Policie by měla být volána , pokud máte podezření, žezvíře bylo zneužíváno , nebo je zanedbávána jeho majitel .

Copyright © www.421948.com