Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak poznat rozdíl mezi klíštětem a bradavice na mého psa

Klíšťata a bradavice často vypadat podobně jako na povrchu kůži psa . Je důležité , aby bylo možné odlišit jeden od druhého . Bradavice jsou viditelné boule v izolované oblasti na kůži psa , a může být benigní nebo rakovinné . Klíšťata jsou krev sající paraziti, kteří mohou růst jakovelikost velkého hrachu připojením na kůži psa a sání krve . Je důležité, že máte klíšťata odstranit z povrchu kůži psa . Veterinář vám může pomoci rozhodnout, zda je nutné mítbradavice odstranit . Pokyny dovolená 1

Použijte své ruce cítit na povrchu kůži psa pod jejich kožešinu . Pokud máte pocit, bouli , jemně vytáhněte srst dál zkoumat zvýšený povrch , zda jeklíště nebobradavice .
2

Pozorujte, coklíště nebo bradavice vypadá a cítí se jako . Bradavice mohou býtmalé, pevné , kůže - barevné rána , připomínající malý vršek s houbovou stonku . Obvykle se jedná o non - rakovinné bradavice . Pokud se bradavice nemění barvu nebo tvar v průběhu času , je pravděpodobné , že jsou neškodné a nezpůsobí poškození vašeho psa . Rakovinné bradavice rostou do větších a odbarvený mas na povrchu z vás kůži psa a měla by být vyšetřen veterinárním lékařem okamžitě .
3

identifikovat kůže povrchové nerovnosti jako klíšťata tím, že zkoumá , zdaboule roste . Budete vědět, že jeklíště při pohledu podél povrchu kůže , kde je připojenarána . Budete mít možnost vidět fragmenty těla klíštěte , kde se připojil ke svému psovi . Klíšťata mohou stát hltal velikosti penny . Už je odstranit co nejdříve , protože mohou nést a předávat chronických onemocnění, jako je například lymské boreliózy .

Copyright © www.421948.com