Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Pes zdraví

Pet - Friendly způsobů, jak zabít blechy

Když zjistíte, blechy na svého psa , budete chtít , aby to, co je nejlepší pro jeho zdraví . Mnohé produkty používají chemikálie k zabíjení hmyzu . Bleší produkty obsahující organofosfáty insekticidy může způsobit nebezpečí pro vašeho domácího mazlíčka a na vás . Organofosfáty insekticidy mohou mít vliv na nervový systém vašeho psa , což je důvod, proč je třeba usilovat o bezpečnější způsob zacházení blechy . Flea Comb

Použití bleší hřeben vám může pomoci ručně odstranit blechy z vašeho psa . Blechy obecně naplnění kolem zádě vašeho psa , obličej a podbřišek . Pokud jste chytit blechu , ponořit se do vody v kombinaci s pracím prostředkem . Vzhledem k tomu, česání psa může býtvelký podnik , pet obchody prodávají elektronické bleší hřebeny . Elektronické bleší hřebeny práci tím, že vypouští pronikavý zvuk, který přestane , když je nalezenblecha . Před pokračováním se česat psa, pak můžete odstranit blechy . Je důležité, aby váš pes dobrý kartáčování před použitím elektronického blechy hřeben a nepoužívejte hřeben na mokré srsti .
Křemelina

můžete použít diatomcaeous zemi přímo na vašeho psa srsti zabít blechy . Používejte pouze food -grade diatomcaeous zemi , jako odrůdapool - grade mohou způsobit škodu . Ačkoli diatomcaeous země je bezpečné používat , je nejlepší nosit masku při použití výrobku . Inhalace přípravku může způsobit podráždění . Vyvarujte se produkt do očí vašeho psa , nos a ústa .
Šamponování
pomoci odstranit blechy podle koupání .

Mytí svého psa jednou týdně může pomoci odstranit blechy . Nicméně , vyhnout se mytí vašeho psa více než jednou týdně , protože to může zbavit kůži Vašeho psa a jeho přírodních , ochranných olejů . Pěnu vyrábí mýdla práci tím, že dusí blechy . Nechte mýdlo na pět minut a důkladně zabít blechy . Non - vonící pet šampony nejlépe pracovat pro čištění srsti vašeho psa . Po koupání svého psa , můžete použít bleší repelent obsahující oleje , jako je tea tree , máty peprné a citronelly v kombinaci s vodou , dle Lidé pro etické zacházení se zvířaty webových stránkách .
Čištění prostředí

Vysávání vaše podlahy a mytí postelí svého psa pravidelně zabije bleší vajíčka . Nicméně , bleší vajíčka může vylíhnout ve Vašem vakuového sáčku, takže likvidace sáčku po vysávání je nutné . Můžete umístit bleší světelné pasti kolem oblastí váš pes jde často , jako její ložní prádlo . Světlo pasti se skládá z misky s vodou s trochou mýdla na mytí nádobí se světlem režii na něj . Blechy jsou přitahováni ke světlu . Odstraňte pasti po týdnu a nahradit je čerstvým pastí , dokud bleší problém je vymýcen .

Copyright © cs.xzhbc.com